Dabar populiaru
Publikuota: 2019 vasario 20d. 18:06

„Mes ne prieš, bet...“: V.Putinas, korupcija, „Swedbank“, R.Malinauskas ir net I.Šimonytės plakatas

Trečiadienio 15min podkaste „Mes ne prieš, bet...“ žurnalistai Raimundas Celencevičius ir Ginas Dabašinskas planavo nuobodžiai kalbėti apie Rusijos prezidento Vladimiro Putino metinę kalbą, tačiau likimas iš jo pasišaipė. Tad, pradėjus nuo V.Putino, teko greitai peršokti į neregėtą teisėjų korupcijos skandalą, kuris gali paskandinti ir nepaskandinamą Druskininkų merą Ričardą Malinauską.

Teisėjų korupcijos skandalas dar ilgai drebins viešąją erdvę, tačiau vos jam prasidėjus politikai jau ėmė tampyti paklodę į savo pusę. Prezidentė Dalia Grybauskaitė bandė paaiškinti, kad tai jos nuopelnas, bet premjeras Saulius Skvernelis atšovė, kad tai ne nuopelnas, o atsakomybė dėl nepažabotos korupcijos, konservatorių lyderis Gabrielius Landsbergis užsipuolė S.Skvernelį ir jo bendražygį Ramūną Karbauskį...

Lyg to būtų maža, „Swedbank“ banką supurtė pinigų plovimo skandalas, bet Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Stasys Jakeliūnas, užuot šokęs pergalės šokį, kad jo nekenčiamas skandinavų bankas pagaliau įkliuvo, toliau, lyg būtų aklas ir kurčias, kovoja su „Revolut“ miražais.

Ir dar lyg to būtų maža, teko aptarti slaptą S.Skvernelio rinkimų štabą Vilniuje bei nutarti, kad jis turėtų būti ne elito sostinėje, o Rusnėje. Pasidžiaugti, kad vis dėlto atsirado galimybės statyti pagaliau Vilniuje Nacionalinį stadioną. Ir – pakalbėti apie Ingridos Šimonytės grožį, nes G.Dabašinskas negali žiūrėti į jos rinkiminį plakatą.

Podkasto „Mes ne prieš, bet...“ kūrėjai – 15min vyr. redaktorius R.Celencevičius ir žinomas radijo bei televizijos laidų vedėjas, Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Informacijos analitikos skyriaus vadovas Ginas Dabašinskas.

15min podkastas „Mes ne prieš, bet...“ transliuojamas kiekvieną darbo dienos vakarą. Jame R.Celencevičius ir G.Dabašinskas aptaria svarbiausius dienos įvykius, skandalus bei prognozuoja, kas nutiks rytoj. Ir rimtai, ir pajuokaudami.

Klausykite mūsų kiekvienos darbo dienos vakarą per portalą 15min ir naują audioplatformą 15min Klausyk. Kviečiame „Apple“ ir „Android“ vartotojus atsisiųsti programėlę!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria
Parašykite atsiliepimą apie 15min