Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mėsos perdirbėjai: skubiai spręskite situaciją pasienyje

Vežėjai nerimauja, kad krovinių srautas gali mažėti ir ateinančiais metais.
S.Žiūros/BFL nuotr. / Vilkikas
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos mėsos perdirbėjų asociacijos direktorius Gintautas Kniukšta informavo premjerą Andrių Kubilių ir susisiekimo ministrą Eligijų Masiulį, kad Lietuvos mėsos perdirbimo sektoriaus įmonės, eksportuojančios mėsą bei mėsos gaminius į Rusiją, dėl eilių šios šalies pasienyje priverstos ieškoti užsienio šalių vežėjų, kurie padėtų pristatyti produkciją sutartu laiku.

Kaip rašoma išplatintame pranešime spaudai, dėl to mūsų valstybė praranda įplaukų į biudžetą, žlugdomos Lietuvos vežėjų įmonės.

„Lietuvos mėsos perdirbėjų asociacijos nuomone, šią problemą būtina spręsti skubiai ir ne žinybų (Lietuvos ir Rusijos muitinių atstovų), o valstybiniu lygmeniu, kadangi esama padėtis itin neigiamai veikia Lietuvos pramonės bei krovinių pervežimo sektorių konkurencingumą“, – rašoma pranešime spaudai.

Pasak Gintauto Kniukštos, mėsos perdirbimo įmonės yra sudariusios sutartis su Rusijos įmonėmis, įpareigojančias pristatyti tam tikrą produkcijos kiekį konkrečiu laiku. „Susidarius eilėms pasienyje dėl sugriežtintos Lietuvos vežėjų kontrolės, produkcija pavėluotai pasiekia pirkėją, be to, mėsa ir jos gaminiai priskiriami greitai gendančių produktų kategorijai, todėl minėtai situacijai užsitęsus mėsos perdirbimo įmonėms gali tekti utilizuoti gabenamus krovinius ir dėl to patirti didžiulių nuostolių“, – sakė asociacijos vadovas.   

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min