Dabar populiaru
Publikuota: 2010 rugpjūčio 2d. 14:48

Mika iš Klaipėdos išsivežė krūvą jūreiviškų kepuraičių

Atlikėjas \mika pasipuošė Klaipėdoje pirkta jūreiviška kepuraite.
A.Pelakausko/15min.lt nuotr. / Atlikėjas \mika pasipuošė Klaipėdoje pirkta jūreiviška kepuraite.

Sekmadienį vakare Kruizinių laivų terminale koncertavęs britas Mika liko sužavėtas Jūros švente, Klaipėda ir Lietuva. Pamatęs mieste žmonių, vaikščiojančių su jūreiviškomis kepuraitėmis, atlikėjas užsakė jų nupirkti ir taip pasipuošęs koncertavo. Pirmadienio popietę dainininkas išvyko koncertuoti į Rygą.

Pasak koncerto organizatorių, energingajam britų atlikėjui Klaipėda ir Jūros šventė padarė itin gerą įspūdį. Jis net paprašė padaryti plakatą, kuriame atsispindėtų krantinė ir laivas „Skrajojantis Olandas“, kuriame atlikėjas ir jo grupė turėjo įrengtus persirengimo kambarius.

Nepretenzingasis 26-erių atlikėjas per koncertą pasipuošė specialiai Jūros šventės mugėje pirktomis jūreiviškomis kepuraitėmis. Jų organizatoriai važiavo pirkti dukart. 

Po renginio atlikėjas gavo daugybę gerbėjų dovanų: rankų darbo gintarinius karolius, o į viešbučio kambarį, kuriame buvo apsistojęs, atkeliavo didelis tortas ir šakotis.

Pasibaigus koncertui Mika, nusiprausęs ir persirengęs, išskubėjo ilsėtis į viešbutį – būrelis gerbėjų liko be autografų. Pasak organizatorių, Mika norėjo su jais susitikti, tačiau išvažiuodamas naktį jų laukiančių nepastebėjo, todėl ir nesustojo. Iš tiesų gerbėjų buvo nemažai, tačiau paprašyti apsaugos darbuotojų praleisti išvažiuojančius automobilius, gerbėjai išsiskirstė aplink, vienur kitur susėdo.

Grįžęs į viešbučio „Amberton Klaipėda“ kambarį, atlikėjas pasijuto išalkęs, tad nusprendė pavakarieniauti restorane, esančiame 12-ame aukšte, iš kurio atsiveria puiki miesto panorama. Jis liko patenkintas maistu ir aptarnavimu. Nors po vakarienės ketino dalyvauti klube „Dr. Who" vykusiame koncerto vakarėlyje, galiausiai dainininkas apsigalvojo, nes pasijuto labai pavargęs.

Pasivaikščioti po Klaipėdą Mika taip pat neturėjo pakankamai laiko, nes išskubėjo į kitą turo koncertą, vyksiantį pirmadienį vakare Rygos arenoje.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min