Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Miške studentės pėdsakų nerado

Arminas Boguševičius nepraranda vilties, kad sesuo atsiras.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Arminas Boguševičius nepraranda vilties, kad sesuo atsiras.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Savaitgalį keliasdešimt kauniečių naršė Kleboniškio mišką, Linkuvos dvaro ir VIII forto apylinkes. Šiose vietose ieškota sausio 13-ąją dingusios ir iki šiol neatsiradusios studentės Gabijos Boguševičiūtės pėdsakų. Tačiau kol kas jokių naujų žinių artimieji nesulaukė.

„Iš dalies gerai, kad nieko neradome. Vadinasi, ji gyva“, – sakė šeštadienį Kleboniškio miške, o sekmadienį aplink VIII fortą su draugais, pažįstamais ir artimaisiais sesers ieškojęs kaunietis Arminas Boguševičius. Sekmadienį žmonėms talkino dresuotas kinologų šuo.

Savarankiškai Gabijos ieškantys žmonės savo veiksmus derina su policijos pareigūnais. Pasak A.Boguševičiaus, dėl to jie neprieštarauja ir pataria, kuriose vietose tai logiškiausia daryti. „Jie supranta, kad bet kokiu atveju mes tai darytume, todėl rekomendavo, kad logiškiausia ieškoti vietose netoli mūsų namų, kur gyveno ir Gabija“, – sakė kaunietis.

Virtualiai jau seniai platinamą dingusios merginos nuotrauką galima išvysti ir mieste bei viešajame Kauno transporte. Penktadienį A.Boguševičius su draugais iškabino sesers nuotraukas troleibusuose, taip pat perdavė jas Kauno autobusų parkui, tad netrukus jos atsiras ir mieste kursuojančiuose autobusuose.

Tačiau kol kas visos pastangos laukiamų rezultatų nedavė: apie dingusią 22 metų G.Boguševičiūtę artimieji nėra sulaukę jokių naudingų žinių.

Neimanto Levinsko nuotr./VIII fortas žvalgytas su kinologu ir jo treniruotu aunimi
Neimanto Levinsko nuotr./VIII fortas žvalgytas su kinologu ir jo treniruotu šunimi

 

Neimanto Levinsko nuotr./Paieaka su kinologų aunimi
Neimanto Levinsko nuotr./Paieška su kinologų šunimi

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min