Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Moters dieną – gėlės, rankdarbiai ir raudonas kilimas

Nedradicine akcija moteris pamalonino improvizacijų teatro aktoriai.
Irma Ozturhan/15min.lt nuotr. / Aktoriai kvietė moteris pereiti raudonu kilimu pasipuošus juosta su gražiausios, puikiausios ar kitais titulais.
Šaltinis: 15min
0
A A

Kovo 8-osios, tarptautinės moters dienos proga klaipėdietes džiugino ne tik mylimų vyrų ir kolegų dovanojamos gėlės, bet ir netikėtas dėmesys gatvėje, o šventę nusprendusios sau pasidovanoti savivaldybės darbuotojos nustebino kūrybiškumu, surengusios rankdarbių parodą.

Nuo ankstyvo ryto antradienį įvairiose uostamiesčio vietose dygo gėlių prekystaliai, nukloti įvairiaspalvėmis tulpėmis. Jas mielai pirko ne tik kolegių skubėję pasveikinti vyriškiai, bet ir moterys. Jos, pasak prekeivių, gėles taip pat pirko bendradarbėms, seserims, mamoms, vaikų mokytojoms ar net pačios sau.

Klaipėdos savivaldybėje ten dirbančioms dailiosios lyties atstovėms tradiciškai gėles teikė departamentų vadovai vyrai – šventės proga moterys gavo po ryškiai geltoną tulpę. „Grupelė mūsų, vaikinų, yra šiandien mažuma, nes savivaldybėje dirba 290 moterų. Visada buvau įsitikinęs ir kartoju: jei nori, kad darbas būtų padarytas gerai, patikėk jį moteriai“, – bendradarbėms komplimentus skyrė uostamiesčio meras Rimantas Taraškevičius.

Meniškos valdininkės surengė parodą

Vidurdienį Klaipėdos savivaldybės posėdžių salėje kilo neįprastas darbo dienai šurmulys: prie šventinio Užgavėnių stalo, nukrauto blynų ir kitų gardėsių, buriavosi savivaldybės darbuotojai, atėję pažiūrėti rankdarbių. Šiuos kūrė ir pademonstruoti nepasididžiavo savivaldybės administracijoje dirbančios moterys. „Kovo 8–osios proga nutarėme pasidaryti sau šventę ir parodyti, kad net ir valstybinės įstaigos darbuotojos turi savyje įkvėpimo, kūrybiškumo“, – sakė mero patarėja Eglė Petkutė.

Parodoje savo rankdarbius demonstravo penkiolika valdininkių. Tarp eksponatų buvo įvairių piešinių, mezginių, nėrinių, papuošalų iš veltinio, karolių. Parodoje dalyvavusi Andromeda Utėraitė–Grauslienė sakė, jog dekupažas ir veltinio technika kuriami papuošalai yra jos laisvalaikio pagrindinis hobis. Moteris teigė šiam malonumui paskirianti visus laisvus savaitgalius. „Švenčių metu malonu savo rankomis kurtą papuošalą padovanoti draugei, mamai, seseriai. Savivaldybėje yra labai daug darbščių merginų ir moterų, ir mes mielai dalinamės patirtimi susitikusios per pietų pertrauką“, kalbėjo parodos dalyvė. Susirinkusieji galėjo rinkti savo favoritę, užrašę jos numerį ir įmetę jį į balsadėžę.

Pasijuto „žvaigždėmis“

Netradiciškai pasveikinti moteris jų šventės proga kilo improvizacijų mokyklos–teatro „Jeigu“ kolektyvui. Kelios aktorės, gitara pritariant kolegai vyriškiui, dainavo moterims apie tai, kokios šios nuostabios ir ypatingos bei kvietė pasinaudoti, galbūt, vienintele proga gyvenime pereiti raudonu kilimu. „Norėjome, kad kiekviena moteris šiandien pasijustų ypatinga tarsi „žvaigždė“. Juk yra nemažai tokių, kurios vyras ar vaikinas išvykęs, tad natūralu, jog joms norisi dėmesio. O jo juk niekada nebus per daug“, – sakė improvizatorė.

Ryškiai pasipuošęs kolektyvas moteris stebino įvairiose senamiesčio vietose. Pasak improvizatorių, kai kurios moterys mėgavosi sveikinimais, kitos – stebėjosi ir vengė dėmesio. Puikiausiosios titulu pasipuošusi Lina sakė, jog jai toks dėmesys – labai malonus. „Labai netikėta ir tikrai pakėlė nuotaiką. Moterims tikrai reikia daugiau tokių švenčių ir vyrų dėmesio“, – šypsodamasi sakė moteris. 
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min