Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Namuose kauniečius įkalino upelio vanduo (nuotraukos)

Patvinęs Semenos upelis
Aliaus Koroliovo nuotr. / J.Staugaičio gatvę ir joje gyvenančių žmonių kiemus užliejo iš netoliese esančio upelio plūstelėjęs vanduo.
Šaltinis: 15min
0
A A

Greta Semenos upelio gyvenantys kauniečiai pirmadienį ne savo noru tapo gamtos įkaitais – vandens telkinyje pakilęs vanduo apsėmė kiemus, todėl žmonės negalėjo išeiti iš namų.

Patvino ir gatvė. Į pagalbą teko kviestis ugniagesius gelbėtojus.

Pastarieji pranešimą apie vandens semiamus kauniečių kiemus gavo pirmadienį apie 20.30 val. Nuvykę į J.Staugaičio gatvę gelbėtojai rado apsemtą dalį gatvės ir vieno privataus namo kiemą. Besiveržiantis vanduo sustabdytas prastumdžius upelyje esančias ledo lytis. Tačiau situacija liko sudėtinga, todėl pranešta civilinės saugos atstovams.

Kauno miesto savivaldybės Civilinės saugos tarnybos vedėjas Jonas Griškevičius 15min.lt sakė, kad smulkių darbų dėl tirpstančio sniego, ledų sangrūdų ir galimo potvynio pastarosiomis dienomis netrūksta nei Civilinės saugos tarnybos darbuotojams, nei ugniagesiams. Tačiau rimtų incidentų dar nepasitaikė. Pasak J.Griškevičiaus, rimčiausias įvykis – jau minėta nelaimė J.Staugaičio gatvėje.

„Šiandien (antradienį – aut. past.) ten nuvykę mūsų darbuotojai ir ugniagesiai ieško, kur upelyje kas užsikimšo, kad kyla vanduo“, – sakė J.Griškevičius. Jis sakė, kad paprastai pagalbos prašymų tokiu metu sulaukdavo ir iš vienos Aleksote gyvenančios moters. Jos namas stovi netoli kalno šlaito, nuo jo prasidėjus pavasariui į namus imdavo plūsti vanduo. Šiemet kol kas iš jos žinių nesulaukta.

Trečiadienį Kaune civilinės saugos ir kitų tarnybų specialistai dalyvaus pratybose, skirtose tinkamai pasirengti galimam potvyniui mieste. „Turime būti pasiruošę tokiems dalykams, todėl pratybas ir organizuojame“, – kalbėjo Kauno miesto savivaldybės Civilinės saugos tarnybos vedėjas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min