Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Naujai konkurso laureatei žiūrovų simpatijos buvo netikėtos (nuotraukos)

Žiūrovams labiausiai patiko Mildos Gailiūtės kūrinys.
Aliaus Koroliovo nuotr. / Žiūrovams labiausiai patiko Mildos Gailiūtės kūrinys.
Šaltinis: 15min
0
A A

Antradienį Kaune paaiškėjo, kam iš konkurso-parodos „Geriausias 2009 metų kūrinys“ dalyvių daugiausia savo simpatijų skyrė lankytojai ir ekspertai.

Iš net keletą metų konkurse triumfavusio tapytojo Prano Griušio šiemet žiūrovų simpatijas paveržė jauna menininkė Milda Gailiūtė, parodai parinkusi kūrinį „Ištrinta erdvė“. Jai parodos lankytojai skyrė 53 balsus (iš viso balsavo 865 žmonės), P.Griušio kūriniui „Karo žirgai“ – 49. Trečiąją vietą žiūrovai skyrė Arvydui Brazdžiūnui-Dusei ir jo kūriniui „Damos“.

Publikos įvertinta 25-erių dailininkė M.Gailiūtė prisipažino, jog tokia sėkmė jai netikėta. Nostalgišką kūrinį, kuriame pavaizduotas apleistas Žagarės malūnas, parodai pateikusi menininkė šiuo metu studijuoja Vilniaus dailės akademijos Kauno dailės fakulteto magistrantūroje.

Kaip visada, konkurso laureatus rinko ne tik žiūrovai, bet ir ekspertų komisija. Jų nuomone, vertingiausi parodos „Geriausias metų kūrinys 2009“ darbai buvo šie: tekstilininkės Jūratės Kazakevičiūtės „Aš esu gamta“, skulptoriaus Algimanto Šlapiko „Savaitės ekspresas“, tapytojos Aušros Barzdukaitės „Tapytojos krosnelė XXI a.“ ir dailininko Naglio Ryčio Baltušniko „1. 2“.

Iš viso į „Geriausio 2009 metų kūrinio“ titulą šiemet pretendavo 100 įvairių žanrų dailės kūrinių.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min