Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Naujausiame Kauno mažojo teatro spektaklyje – viena istorija apie sugrįžimą į gyvenimą

Spektaklis "Žmogus medyje"
Kauno mažojo teatro nuotr. / Spektaklis "Žmogus medyje"
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Metų metus medyje slapstęsis vyras sugrįžo į gyvenimą, nuo kurio pabėgo. Ar jam pavyks pritapti ir išsilaižyti nesantaikos žaizdas?

Į šiuos ir panašius klausimus atsakymų ieško Kauno mažojo teatro aktoriai Ramūnas Šimukauskas, Jolita Ross ir Saulius Bagaliūnas, vaidinantys šį savaitgalį debiutuosiančiame spektaklyje „Žmogus medyje“. Naujausias režisieriaus Vytauto Balsio darbas – vienos dalies tragikomedija - trijų personažų gyvenimo istorija.

„Spektaklis „Žmogus medyje“ yra apie mįslingą „aš“, kuris myli, kenčia, kerštauja ir atleidžia, nes žmogus visada yra kažkas daugiau. Pagrindinis herojus 12 metų slapstosi medyje nuo keršto ir bausmės. Tačiau jo gyvenimą lyg žaibas apverčia likimo išdaiga. Nušvinta viltis ir išgydo nesantaikos žaizdas“, – pasakojo režisierius. Pasak jo, spektaklio herojus, tarsi medis, rankomis ir mintimis siekia dangaus. Tačiau likimas jį sviedžia ant žemės ir kojomis priverčia eiti savo meilės, vilties ir tikėjimo keliu.

Spektaklio aktorių trijulė – Kauno teatrų lankytojams gerai pažįstami aktoriai. J.Ross ir S.Bagaliūną iš spektaklių Kauno valstybiniame lėlių teatre puikiai žino ir vaikai, o R.Šimukauskas dabar gatvėje dažniau atpažįstamas ne tik kaip teatro aktorius, bet ir „televizinis Seimo pirmininkas“ - Arūno Valinsko antrininkas iš „Dviračio žinių“.

Išvysti naujausią Kauno mažojo teatro spektaklį bus galima spalio 16 d. 19 val., spalio 17 d. 18 val., spalio 22 d. 19 val. ir spalio 24 d. 18 val.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min