Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Naujo aktorių dueto krikštas vyks Kaune (nuotraukos)

Spektaklio akimirka
Gyčio Turčinsko nuotr. / Naujajame spektaklyje vaidina anksčiau nė karto kartu nevaidinę aktoriai Ramūnas Šimukauskas ir Eglė Jackaitė.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Pastaraisiais metais Kaune pristatytas ne vienas komercinio teatro spektaklis. Ne teatruose, bet kavinių ar restoranų aplinkoje rodomi vaidinimai sutraukia būrius žiūrovų.

Sėkmė garantuota, jei spektaklio aktoriai – žymios personalijos. O jeigu dar pasakojama istorija aktuali ir premjera yra komedijos žanro, toks kūrinys pasmerktas anšlagams.

Būtent tokia sėkmė prognozuojama penktadienį Kaune, laisvalaikio namuose „Nautilus“, debiutuosiančiai komedijai „Laisva meilė“, kurioje vaidina du talentingi aktoriai iš Klaipėdos ir Kauno – Eglė Jackaitė bei Ramūnas Šimukauskas. Sukurti kvaištelėjusios ir laisvamaniškos porelės vaidmenis jiems patikėjo be stogo save vadinančio „Bravo“ teatro įkūrėjai.

„Laisva meilė“ – pirmasis šio teatro spektaklis. Pasak autorių, santūresnius ir konservatyvesnius žiūrovus kūrinys gali šokiruoti, nes jame daugiau atvirumo nei teatrališkumo. Tačiau nagrinėjama tema – aktuali ne vienai šių dienų porai.

„Laisvos meilės“ herojų atpasakojama istorija paprasta: vyras ir žmona deda kortas ant stalo ir išpažįsta savo nuodėmes, dėl kurių gailisi. Tačiau didžiausios aistros užverda dėl nuodėmių, kurių herojai nesigaili. Dviejų žmonių atvirumo valandėlė, į veiksmą įtraukianti net ir spektaklio žiūrovus, virsta savotišku stačiokišku psichoterapijos seansu, kurio metu, provokuodami vienas kitą, sutuoktiniai ieško atsakymų į klausimą, kodėl šeiminis gyvenimas tapo toks „suvartotas“.

Pjesės, pagal kurią sukurta komedija, autorius – Nobelio premijos laureatas, italų dramaturgas Dario Fo.

Spektaklio laisvalaikio namuose „Nautilus“ pradžia – penktadienį 19 val.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min