Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 29d. 10:31

Nuo kitų metų kauniečių šeimos gaus kūdikio kraitelius

Naujagimis
123RF.com nuotr. / Naujagimis

Nuo kitų metų vaiko susilaukę kauniečiai gaus kūdikio kraitelius.

„Šios iniciatyvos tikslas – pasveikinti gimusį mažylį bei padėkoti jo tėvams“, – BNS sakė Kauno vicemerė Rasa Šnapštienė.

Per metus planuojama padovanoti iki 4 tūkst. tokių kraitelių – maždaug tiek mieste kasmet gimsta vaikų.

Vieno kraitelio vertė – apie 300 eurų: jame tėvai ras reikmenų naujagimiui, vaiko priežiūros vadovą, prisiminimų knygą – albumą ir kauniečio kortelę.

„Ruošiant kraitelio turinį siekta, kad ji būtų skirta ne tik mažyliams, bet ir jų tėveliams. Stengiamės, kad mažieji kauniečiai gautų kuo kokybiškesnius, saugius ir pačius reikalingiausius daiktus pirmiesiems naujagimių metams, o tuo pačiu ir gražiems prisiminimams“, – sakė R.Šnapštienė.

Kraitelio dėžę bus galima panaudoti kaip lopšį naujagimiui.

Pasak R.Šnapštienės, kauniečio kortele naujagimio tėvai galės naudotis kaip daugkartine dovanų kortele ir su ja galės įsigyti įvairių pramogų, apsilankyti kultūros įstaigose, atsiskaityti restoranuose ar parduotuvėse.

„Ši kortelė tarsi paraginimas neužmiršti ir savęs, nes tik laimingi tėvai gali užauginti laimingus vaikus“, – sakė ji.

Vaiko priežiūros vadove tėvai ras svarbios informacijos kūdikių raidos, sveikatos ir socialiniais klausimais. Ši knyga, pasak savivaldybės atstovės, paremta kompetentingų Lietuvos medikų, vaikų raidos ir kitų specialistų įžvalgomis.

Prisiminimų knyga bus skirta pirmiesiems naujagimio gyvenimo metams užfiksuoti ir išsaugoti informaciją, iliustruoti ją nuotraukomis.

Savivaldybės paskelbtame viešajame pirkime nurodoma, jog keturių dalių pirkimo bendra vertė negalės viršyti 1,2 mln. eurų be PVM. Kiek daugiau nei pusė šios sumos numatyta dėžėms–kraiteliams įsigyti.

Šiuo metu kraitelius naujagimiams dovanoja Šiauliai, Kauno rajonas, Anykščiai, Ukmergė, Kazlų Rūda. Jų turinys ir vertė kiekvienoje savivaldybėje skiriasi.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Kviečiame anties

Video

01:06
02:24
01:41

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min