15min be reklamos
2022 12 07, 09:04

P.Saudargas: tolesni M.Majausko ryšiai su konservatoriais priklausys nuo jo paties

Tai, kaip toliau klostysis iš konservatorių pašalinto Mykolo Majausko santykiai su partija, labiausiai priklausys nuo jo paties, sako Seimo vicepirmininkas, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininko pavaduotojas Paulius Saudargas.
Mykolas Majauskas
Mykolas Majauskas / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.

Jis teigia gerbiantis M.Majausko sprendimą antradienį pasitraukti iš Seimo Biudžeto ir finansų komiteto (BFK) pirmininko pareigų ir mano, jog „durys yra atviros“ tiek partijos, tiek frakcijos atžvilgiu.

Vis dėlto P.Saudargas tikina jaučiantis labai individualius M.Majausko „veiksmus ir tą žaidimą visoje šioje istorijoje“.

„Tu gali manyti vienaip, kalbėti vienaip, bet yra labai daug ir tokio vis tiktai individualių pasirinkimų“, – Žinių radijui sakė konservatorius.

„Kaip toliau bus, ko gero, labai priklauso nuo pačio Mykolo. Ar jis norės likti bendruomenėje, komandoje, ar jis turės kažkokių kitų planų“, – pridūrė jis.

P.Saudargas sakė, kad asmeniškai nematytų kliūčių M.Majauskui likti frakcijoje.

M.Majauskas praėjusią savaitę buvo pašalintas iš TS-LKD, nes palaikė su Vyriausybe nederintą siūlymą visiems 2023-iesiems pratęsti pridėtinės vertės mokesčio lengvatą maitinimo sektoriui. Partijos prezidiumas taip pat yra pasiūlęs frakcijai deleguoti kitą BFK vadovą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Nealkoholinis „Švyturio Ekstra“ ketina skinti tarptautinių apdovanojimų laurus
Reklama
Elektromobilis, kurį galima papildyti degalinėje: didžiausi abiejų pasaulių privalumai viename
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai
Parašykite atsiliepimą apie 15min