Dabar populiaru
Premjera
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2022 09 30, 11:31

Panevėžio aplinkosaugininkai iš tinklininko paėmė beveik 400 metrų tinklų

Antradienį Aplinkos apsaugos departamento Panevėžio gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai vykdydami reidą Panevėžio rajone nustatė tinklininką. Aplinkosaugininkai asmens ūkiniuose pastatuose rado 12 neteisėtai laikomų žvejybos įrankių – statomųjų tinklų, pranešė Aplinkos apsaugos departamentas.
Žvejyba
Žvejyba / 123RF.com nuotr.

„Per reidą nusprendėme patikrinti vienos įtariamos Vėjeliškių kaimo sodybos teritoriją ir ūkinius pastatus. Apieškoję sodybos teritoriją, daržinėje ir malkinėje aptikome 12 nežymėtų žvejybinių statomųjų tinklų“, – sako Panevėžio gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos viršininkas Marius Kazlauskas.

Aplinkosaugininkas primena, kad statomieji tinklai yra draudžiami ne mėgėjų žvejybos įrankiai ir jais žuvų ištekliams padaroma didelė žala. Už neteisėtą šių įrankių laikymą asmeniui gresia bauda iki 200 eurų ir tinklų konfiskacija.

Aplinkos apsaugos departamento pareigūnai primena, kad apie pastebėtus gamtosaugos pažeidimus galite pranešti skubiosios pagalbos tarnybų telefonu 112.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min