Dabar populiaru
Publikuota: 2019 balandžio 18d. 23:23

Panevėžio socialdemokratams pirmą kartą istorijoje vadovaus moteris

Danutė Stanevičienė
www.jp.lt nuotr. / Danutė Stanevičienė

Trečiadienį vykusiame Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) Panevėžio miesto skyriaus susirinkime išrinkta nauja skyriaus pirmininkė Danutė Stanevičienė. Pirmą kartą dvejus metus Panevėžio socialdemokratams vadovaus moteris.

Liko dvi kandidatės

Panevėžio miesto poliklinikoje vyriausiąja slaugos administratore dirbanti D.Stanevičienė skyriaus pirmininko rinkimuose laimėjo prieš dar vieną kandidatę – Liną Rasikevičienę.

Už rinkimus laimėjusią D.Stanevičienė balsavo 54, o už L.Rasikevičienę – 17 socialdemokratų.

Nuo 2018 metų gegužės mėnesio socialdemokratų Panevėžio skyriui vadovavęs Andrius Busila rinkimuose nedalyvavo – susirinkimo metu savo kandidatūrą atsiėmė.

LSDP Panevėžio skyriaus pirmininkei D.Stanevičenei vadovauti padės pavaduotojai: Kazimieras Armonavičius, Laimutė Marija Jancevičienė, Povilas Vadopolas, Andrius Busila, Žydrūnas Kvedaras.

Ne pirmą kartą dalyvauja

Naujienų portalui JP LSDP Panevėžio skyriaus naujoji pirmininkė prisipažino, kad jau antrą kartą bando laimę rinkimuose.

„Prieš keletą metų dalyvavau, bet tuomet pirmininku buvo išrinktas Rimantas Petukauskas. Dabar jis jau atstovauja kitai partijai. Šiaip moteris pirmą kartą išrinkta vadovauti Panevėžio skyriui“, – sakė D.Stanevičienė.

Laukia daug darbo

LSDP Panevėžio skyriaus pirmininkė teigė, kad laukia daug darbo.

„Skyriuje jaučiasi susiskaldymas, todėl būtina vienyti narius. Artėja šalies prezidento ir Europos Parlamento rinkimai. Darbų daug, o vienas iš svarbesnių darbų – didinti skyriaus narių skaičių. Juolab kad per tuos susiskaldymus, skyrius nukraujavo“, – aiškino D.Stanevičienė, o pasiteiravus, apie Panevėžyje sklandančias kalbas, esą socialdemokratai ruošiasi iš savo gretų šalinti Ramūną Vyžintą, paneigė:

Į Panevėžio miesto tarybą išrinkti ir joje jau kitą savaitę darbus pradės Ramūnas Vyžintas ir Romualdas Grilauskas.

„Pirmą kartą girdžiu. Nesuprantu, už ką jį reikėtų šalinti? Išrinktas į miesto Tarybą ir ruošiasi pirmam posėdžiui.“

Posėdis po Velykų

Prieš mėnesį vykusiuose Savivaldybių tarybų rinkimuose „socdemai“ laimėjo tik 2 vietas Panevėžio miesto taryboje. Tai bene pats prasčiausias partijos skyriaus pasirodymas per visą jo gyvavimo istoriją.

Į Panevėžio miesto tarybą išrinkti ir joje jau kitą savaitę darbus pradės Ramūnas Vyžintas ir Romualdas Grilauskas.

Kaip jau šią savaitę skelbėme, Panevėžio socialdemokratai yra pakviesti dirbti ir valdančioje Panevėžio miesto koalicijoje.

LSDP Panevėžio miesto skyriaus narys ir ilgametis Senvagės mokyklos direktorius Kazimieras Armonavičius turėtų užimti Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo postą.

Pirmasis naujos kadencijos Panevėžio miesto tarybos posėdis numatytas kitą savaitę, balandžio 24 dieną.

Pirmajame posėdyje prisieks panevėžiečių išrinktas miesto meras Rytis Mykolas Račkauskas bei išrinkti 27 Tarybos nariai.

Pirminiais duomenimis, valdančiąją koalicija turėtų sudaryti visuomeninis rinkimų komitetas „Atsinaujinančiam Panevėžiui“, Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio, Lietuvos socialdemokratų partijos ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovai.

Vicemerais turėtų būti išrinkti liberalas Valdemaras Jakštas ir „valstietis“ Deivydas Labanavičius.

„Jūsų Panevėžys“/www.jp.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:09
02:13
02:24

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min