Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2009 sausio 6d. 18:59

Parduotuvėse – pošventinė bado dieta

Tuščios parduotuvių lentynos
Tuščios parduotuvės duonos lentynos
Po švenčių laikytis pusbadžio dietos kai kuriuos pirkėjus privertė prekybininkai. Parduotuvėse buvo galima išvysti jau seniai matytus vaizdus – pavyzdžiui, pustuštes duonos lentynas, kuriose voliojosi vos pora apdžiūvusių puskepalių.

Pirmadienį, sausio 5-ąją,  vilniečiai, užsukę į Antakalnyje esančią „Maxima“ prekybos tinklo parduotuvę, pasijuto kaip blokados laikais: pustuštės buvo net duonos lentynos. Kiti skundėsi taip pat pirmadienį kažkurioje parduotuvėje negavę  pamėgto kefyro – esą rinktis nebuvo iš ko. Mūsų skaitytojai nuotraukoje užfiksavo, kaip graudžiai sausio 2-ąją atrodė ir Vilniaus Kalvarijų gatvėje esančios „Iki“ parduotuvės duonos lentynos.

„Maxima“ prekybos tinklo atstovė spaudai Renata Saulytė portalui 15min.lt sakė, jog tai galėjo būti tik konkrečios parduotuvės darbo nesklandumai. „Kainas mėsai ir žuviai pakeitėme sausio 2-ąją, – tvirtino R.Saulytė. – Galbūt tuo metu kažkur ir galėjo būti sutrikimų, bet tik ne sausio 5-ąją. O duona ir pienas apskritai nebrango, kainų šiems produktams nekeitėme, todėl prekybos salėse jų stigti neturėjo“.  Galbūt tuo metu ir galėjo būti sutrikimų, bet tik ne sausio 5-ąją, sakė R.Saulytė

R.Saulytės teigimu, šventinėmis dienomis vilniečiai pirko kur kas mažiau nei tikėtasi, tad išpirkti visų gaminių taip pat negalėjo. Išankstiniais skaičiavimais buvo numatyta, jog kalėdinė prekyba „Maxima“ tinkle šiemet bus maždaug 30 proc. aktyvesnė nei pernai, tačiau pirkėjai pasirodė  kur kas taupesni. Tiesa, pernykštės kalėdinės prekybos apimtys viršytos, bet vos keliais procentais. Todėl, pasak R.Saulytės, niekur tuščių lentynų būti neturėjo: prekių esą pasiruošta daugiau, ir žmonių parduotuvėse dirbo daugiau.

„Iki“ prekybos tinklo komunikacijos direktorius Tomas Vaišvila tvirtino apie nesklandumus parduotuvėse taip pat nieko negirdėjęs. Pažadėjo per valandą išsiaiškinti, ar tokių buvo. Tačiau vėliau jis tą nei patvirtino, nei paneigė – su komunikacijos vadovu tiesiog nebebuvo galima susisiekti.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

00:46
00:54
49:36

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu

Parašykite atsiliepimą apie 15min