Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 5d. 17:58

15min pasisavintą publikaciją papildė suklastotomis iliustracijomis

„Ldiena“ valdytojas Laurynas Ragelskis
„YouTube“ nuotr. / „Ldiena“ valdytojas Laurynas Ragelskis

Etikos prievaizdų ne kartą blokuoto tinklalapio ldiena.lt atmaina kuria skandalą. Iš 15min pasisavintą turinį autoriai iliustruoja melaginga nuotrauka su pridėtu savu tekstu, taip visiškai iškraipydami publikacijos turinį.

Lauryno Ragelskio vadovaujamo tinklalapio ldiena.lt atsarginė versija, 3min.lt, dalinasi svetimu turiniu, papildydama jį suklastota iliustracija. Publikacija per kelias valandas feisbuke sulaukė 130 veiksmų.

15min nuotr./3min.lt publikacijos antraštė
15min nuotr./3min.lt publikacijos antraštė

2016 m. Valstybės saugumo departamento ir Antrojo operatyvinių tarnybų departamento (AOTD) prie Krašto apsaugos ministerijos paskelbtame Grėsmių nacionaliniam saugumui vertinime atsidūrusio tinklalapio autoriai 15min publikaciją bando pasukti sau naudinga linkme.

Nors 15min tekste kalbama apie detalesnį pedofilijos vertinimą, bei pagalbos suteikimą, L.Ragelskio tinklalapis sukūrė iliustraciją, kurioje skelbiama melaginga informacija apie pedofilijos įteisinimą Lietuvoje

Tai nėra tiesa.

Susipažinti su 15min publikaciją, pavadinimu „Mokslininkas griauna mitus apie pedofiliją: „Tai netolygu vaikų seksualiniam išnaudojimui“ galite čia.

15min nuotr./Įrašas socialiniame tinkle
15min nuotr./Įrašas socialiniame tinkle

Melaginu 3min.lt tekstu pasidalinti spėjo politinės partijos „Drąsos kelias“ feisbuko puslapis.

Lietuvos radijo ir televizijos komisija (LRTK) dėl autorių teisių pažeidimo buvo nurodžiusi blokuoti prieštaringai vertinamą tinklalapį ldiena.lt.

Tačiau draudimus L.Ragelskio vadovaujamo tinklalapio komanda apeina sukurdami naujus pavadinimus ir išlaikydami tokią pačią tinklalapio išvaizdą.

Publikacija parengta 15min bendradarbiaujant su „Facebook“ programa, kuria siekiama stabdyti melagingų naujienų plitimą socialiniame tinkle.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

10:09
09:00

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min