Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 balandžio 27d. 13:02

Paskutinė savaitė skirti 1,2 proc. GPM: 15min kviečia remti pokyčius kuriančias organizacijas

Gydytojai klounai sergantiems vaikams grąžina šypsenas. Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr. / Gydytojai klounai sergantiems vaikams grąžina šypsenas.
Naujienų portalas 15min primena – iki gegužės 3 dienos šalies gyventojai gali skirti pramos gavėjams, meno kūrėjams, politinėms partijoms ar profesinėms sąjungoms 1,2 proc. sumokėto pajamų mokesčio. Tai galima padaryti saugiu ir paprastu būdu – pateikti prašymus per VMI Elektroninę deklaravimo sistemą, užpildant formą FR0512.

Net 24 nevyriausybines organizacijas ir gerumo iniciatyvas kasmet globojantis portalas 15min, kviečia paramą skirti pokyčius mūsų šalyje kuriančioms ir kasdien veiklą vykdančioms komandoms ir jų idėjoms. Tiek pat organizacijų naujienų portalas globojo ir pernai, o iki 2023-iųjų sieks suvienyti net 100 geradarių.

„Matome didžiulę prasmę suburti pokytį kuriančias organizacijas ir geradarius į bendruomenę. Kaip tik todėl mūsų portale gimė iniciatyva „Šiemet buvau geras“. Jos tikslas – auginti socialinės atsakomybės, paramos, labdaros ir pagalbos vienas kitam kultūrą mūsų šalyje, o su ja siekti efektyvesnio, greitesnio ir tvaresnio pokyčio, – sako 15min rinkodaros vadovė Rima Olberkytė-Stankus. – Visus metus organizacijoms ir pokyčių istorijoms savo portale skiriame ypatingą dėmesį, o šiandien kviečiame visus prisidėti ir skiriant pajamų mokesčio dalį – tegul geri darbai tęsiasi!”

Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr./Rima Olberkytė-Stankus
Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr./Rima Olberkytė-Stankus

Siekiant, kad visuomenė kuo plačiau susipažintų su projekto „Šiemet buvau geras“ organizacijų, fondų, paramos ir labdaros inciatyvų veikla ir prisidėtų savanoryste ar pinigine parama, naujienų portale 15min visus metus viešinami jų darbai, pasiekimai ir pagalbos prašymai. Kiekvienai iniciatyvai 15min dovanoja ne tik straipsnius, nuotraukų galerijas, videopristatymus ir specialias medžiagas, bet ir po 1 milijoną reklaminių skydelių parodymų.

„Pati daugybę metų dirbau su įvairiais socialiniais, labdaros ir paramos projektais, nevyriausybinėmis organizacijomis ir puikiai suprantu, koks svarbus yra moralinis palaikymas gerą darantiems, tačiau taip pat be galo svarbus ir finansinis. Paskirdami savo pajamų mokesčio dalį, o tai mums nieko papildomai nekainuoja, mes prisidedame prie labai konkrečių pokyčių istorijų – papildomos lėkštės sriubos amžėjantiems žmonėms, onkologine liga sergančių vaikų svajonių išsipildymo ar paliktų mirčiai augintinių išgelbėjimo. Kaip tik tokius svarbius darbus kiekvieną dieną atlieka mūsų globojamų organizacijų darbuotojai ir savanoriai, – nelikti abejingiems ragina R.Olberkytė-Stankus. – Nieko nėra svarbiau kaip gerumu už gerumą atsilyginti.“

Tarp šiemet 15min globojamų organizacijų yra tokios, kaip „Maisto bankas“, „Maltiečiai”, „Vaikų linija“, Rimanto Kaukėno labdaros ir paramos fondas, ,,Gelbėkit vaikus“, „SOS vaikų kaimai”, „Caritas“, „Lesė“, RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai”, Lietuvos Raudonasis Kryžius ir kitos.

Kviečiame paremti šias 15min globojamas organizacijas ir veiklas:

2021 metų: https://www.15min.lt/projektas/siemet-buvau-geras

2020 metų: https://www.15min.lt/projektas/siemet-buvau-geras/2020

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:21:02

Video

02:40
01:06:56
10:24

15min metų knygų rinkimai

Ar žinai?

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min