2021 07 14, 05:46 Atnaujinta 2021 07 14, 20:55

Patikrinkite: kiek jūsų įmonėje darbuotojų pasiskiepijo nuo koronaviruso

15min gavo iki šiol neviešintus Sveikatos apsaugos ministerijos duomenis, pagal kuriuos galima pamatyti, kiek įmonėse ir įstaigose, turinčiose bent 100 darbuotojų, pasiskiepijo žmonių nuo koronaviruso. Skelbiame šį sąrašą, pagal kurį jūs ir patys galite pažiūrėti, kaip jūsų įmonė skiepijasi nuo COVID-19.
Naujojoje Vilnioje mobilusis vakcinacijos centras
Naujojoje Vilnioje mobilusis vakcinacijos centras / Arno Strumilos / 15min nuotr.

Pastaruoju metu pastebima, kad skiepijimasis nuo COVID-19 tampa vangesnis, ir tai kelia nerimą dėl galbūt kilsiančios naujos koronaviruso pandemijos bangos. Antradienį Vyriausybės vadovė Ingrida Šimonytė sakė, kad ministrų kabinetui teks grįžti prie diskusijų, kokias sąlygas nustatyti, jog vėl neturėtume didelės apgulties ligoninėse.

15min gavo Sveikatos apsaugos ministerijos duomenis, rodančius, kokios skiepijimosi tendencijos įmonėse, turinčiose bent 100 darbuotojų. Sąrašą galite rasti ir patikrinti, kaip šiame kontekste atrodo įmonė, kurioje jūs dirbate, čia:

(įmonę rasite paspaudę ctrl + f ir įvedę pavadinimą)

Siūlo skiepytis ir šeimų nariams

Kaip ministerija informavo portalą 15min, ši informacija buvo surinkta siekiant išsiaiškinti, kuriuose ūkio sektoriuose vakcinacija vyksta lėčiau.

Duomenys buvo perduoti savivaldybėms, kad jos galėtų skirti daugiau dėmesio atitinkamoms įmonėms.

„Siekdamos paspartinti vakcinaciją, savivaldybės bendrauja su įmonėmis ir siūlo organizuoti vakcinaciją darbovietėse, suteikiant galimybę pasiskiepyti ne tik darbuotojams, bet ir jų šeimos nariams.

Darbdaviai gali kreiptis Koronos karštąja linija 1808 ir registruotis mobilios vakcinavimo komandos atvykimui“, – teigiama ministerijos atsakyme.

15min jau skelbė, kad vangiausiai skiepijimas vyksta transporto įmonių ir laivų statyba užsiimančių bendrovių sektoriuje.

Skiriasi ir pačių savivaldybės tarnautojų požiūris į skiepus šalyje: iš didmiesčių vangiausiai skiepijasi Klaipėdos valdininkai, o visos Lietuvos mastu – telšiškiai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Lietuvoje įmonės tvarumą supranta kitaip nei kitose Baltijos šalyse
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Reklama
Ko reikia tikram šeimos automobiliui: esmė slypi nepastebimose smulkmenose
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai
Parašykite atsiliepimą apie 15min