Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 01 03, 10:40

Per parą apgręžta 3,4 tūkst. vairuotojų, dėl karantino reikalavimų nubausti 168 žmonės

Šeštadienį iki vidurnakčio policija ir jai talkinančios institucijos apgręžė 3439 į kitas savivaldybes vykusį vairuotoją, dėl karantino reikalavimų nesilaikymo nubausti 168 žmonės, BNS informavo Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis.
Vairuotojų patikra
Vairuotojų patikra / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Iš 168 žmonių, nubaustų už karantino reikalavimų nesilaikymą, 98 gavo baudas už daugiau nei vieno šeimos ūkio kontaktus, 11 nubausti už judėjimo tarp savivaldybių draudimo pažeidimus, 7 – dėl šventinių vakarėlių organizavimo, 37 – dėl būriavimosi ir buvimo transporto priemonėje daugiau nei dviem asmenims, 15 – dėl kaukių nedėvėjimo.

R.Matonio teigimu, kiekvieną parą dirba beveik 2 tūkst. policijos pareigūnų, o jiems padeda apie 450 šaulių, karo policininkų, pasieniečių, viešojo saugumo tarnybos pareigūnų, policijos rėmėjai.

Siekiant suvaldyti koronaviruso plitimą, Vyriausybė iki sausio 3 dienos uždraudė judėjimą tarp savivaldybių be būtino reikalo. Masiškai tikrinti vykstančius automobilius policija nutarė savaitgaliais ir švenčių dienomis.

Nuo gruodžio vidurio, kai buvo įvestas judėjimo draudimas tarp savivaldybių, kontrolės postuose pareigūnai apgręžė per 36 tūkst. transporto priemonių. Beveik 16,5 tūkst. automobilių buvo apgręžti per ilgąjį Kalėdų savaitgalį.

Žmonėms keliauti galima darbo tikslais, vykstant pas gydytoją ar į laidotuves. Automobiliu gali važiuoti ne daugiau dviejų asmenų arba drauge gyvenantys asmenys.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min