Dabar populiaru
Publikuota: 2018 birželio 22d. 11:25

Petras Gražulis smaginasi toliau: moterį „pagydžiau“ nuo nevaisingumo

Petras Gražulis ir Birutė Navickaitė
15min nuotr ir video kadras / Petras Gražulis ir Birutė Navickaitė

Nesantuokinio vaiko susilaukęs kovotojas už šeimos vertybes Seimo narys Petras Gražulis penktadienį pareiškė esantis puolamas žiniasklaidos vien dėl to, kad Lietuvai padovanojo dar vieną pilietį. Jo vaiko motina, palangiškė Birutė Navickaitė ketvirtadienį atskleidė, kad politikas ją spaudė darytis abortą.

„Lietuva – stebuklų kraštas. Moterį, teigusią, kad 10 metų negali susilaukti vaikų, „pagydžiau“ nuo nevaisingumo! Žiniasklaidoj esu puolamas dėl to, kad Lietuvai padovanojau dar vieną pilietį. Jei jau toks stebukladarys esu, gal reiktų mesti Seimą ir įkurti vaisingumo kliniką?“ – penktadienį savo paskyroje „Facebook“ parašė P.Gražulis ir paskelbė nuotrauką, kurioje vietoje kūdikio veido pavaizduotas paties iš „Tvarkos ir teisingumo“ partijos siūlomo šalinti politiko veidas.

P.Gražulio nuotr. /P.Gražulio „Facebook“ paskelbta nuotrauka
P.Gražulio nuotr. /P.Gražulio „Facebook“ paskelbta nuotrauka

Su P.Gražuliu palangiškė pasakojo susipažinusi praėjusiais metais, bet staigiai įsiplieskusi meilė taip pat staigiai užgeso, politikui sužinojus, kad moteris laukiasi jo vaiko.

Pati B.Navickaitė BNS pripažįsta sulaukusi finansinės P.Gražulio paramos, bet už tai sako turėjusi iškęsti jo pažeminimus, spaudimą darytis abortą.

„Taip, jis pinigų skyrė, bet su baisiais koliojimais, keiksmažodžiais. Jam galiausiai parašiau – tu duodi pinigų ir įsivaizduoji, kad tu galėsi kolioti mano mergaitę? Nes jis mergaitę išvadino baisia“, – pasakojo mergina.

Asmeninio albumo nuotr./Birutė Navickaitė
Asmeninio albumo nuotr./Birutė Navickaitė

„Pykdavomės, taikydavomės, vėl pykdavomės, taikydavomės. Paskui liko tik piktumas. Iš pradžių sakė, kad reikėtų darytis abortą, paskui labai daug kartų kartojo – sakiau negimdyti, sakiau negimdyti. Neragino darytis, bet po septintojo mėnesio tiesiog daug kalbėjo apie abortą. Kaip man jaustis nėščiai? Vaikutis pilve, o jis taip kalba“, – BNS pasakojo mergina.

Nuo 1996 metų, kai atsidūrė Seime, P.Gražulis nuolat kovojo už tradicinę šeimą ir už gyvybę, parlamentaras palaikė Lietuvos lenkų rinkimų akcijos (LLRA) vis užgimstančias iniciatyvas Lietuvoje drausti abortus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis
Parašykite atsiliepimą apie 15min