15min be reklamos
2023 01 30, 20:53

A.Valinsko frazė apie LGBT bendruomenės teises išversta į kitą pusę

Socialiniame tinkle „Facebook“ platinama vaizdo įrašo ištrauka, kurioje garsus šoumenas ir buvęs politikas Arūnas Valinskas sako „aš irgi esu pydaras“. Patiklūs socialinių tinklų dalyviai spėjo patikėti, neva garsenybė prisipažino dėl savo netradicinės seksualinės orientacijos. Tačiau tai nėra tiesa. A.Valinskas šią frazę ištarė gindamas LGBT bendruomenės teises.
arunas-valinskas-61a349eb2332c
Arūnas Valinskas

„Bet iš kur jų tiek priviso Marijos žemelėje?“ – skelbia komentaras po vaizdo įrašu, kuriame užfiksuotas tik vienas A.Valinsko ištartas sakinys – „aš irgi esu pydaras“.

Socialiniuose tinkluose ši vaizdo įrašo ištrauka sukėlė tikrą bangą. Komentatoriai tvirtina, neva garsenybė prisipažino esantis netradicinės seksualinės orientacijos.

Tačiau taip nebuvo – A.Valinskas vadino save seksualines mažumas įžeidžiančiu žodžiu taip norėdamas išreikšti palaikymą ir pasisakydamas už teisę LGBTQ bendruomenei laisvai reikšti savo jausmus.

„Švietimo epochos mąstytojas Voltaire'as yra pasakęs: „Aš nesutinku su Jumis, tačiau padarysiu viską, kad Jūs galėtumėte išsakyti savo nuomonę“. Perfrazuosiu pagal save LGBTQ+ bendruomenei: aš nesu toks, kaip Jūs, bet aš padarysiu viską, kad Jūs galėtumėte būti savimi, kaip savimi esu aš. O visi SAVIMI esantys žmonės yra LYGŪS. Tad norėdamas būti lygus su visais, kurie mūsų šalyje vis dar yra niekinami ir žeminami, aš stoju į jų pusę ir iškėlęs galvą sakau: „Taip, aš irgi esu P.Y.D.A.R.A.S“. Ir ką Jūs man?“ – 15min rašytame komentare skelbė A.Valinskas.

Visą komentarą galite perskaityti paspaudę šią nuorodą.

Paprašytas pakomentuoti plintantį įrašą, A.Valinskas teigė, kad socialiniuose tinkluose kilusi banga yra ne kas daugiau nei „nesąmonė“.

„Tai buvo mano pareiškimas solidarizuojantis su vis dar dažnai mūsų visuomenėje diskriminuojamomis seksualinėmis mažumomis, dažnai vadinamomis tiesiog pydarais.

Todėl aš ir parašiau, kad visi tie moraliniai degradai ir mane gali taip vadinti, nes aš visada ginsiu žmonių teisę gyventi ir mylėti laisvai.

Visada sakiau ir sakysiu, kad būtent tie nekentėjai ir faktų iš
konteksto karpytojai yra ne kas kita, o tikrų tikriausi moraliniai
pydarai!“ – 15min pateiktame komentare rašė A.Valinskas.

Praėjusių metų spalį A.Valinskas ir atlikėja Inga Valinskienė minėjo 35-ąsias vestuvių metines. „Inga yra geriausia, kas galėjo nutikti mano gyvenime“, – tikino A.Valinskas.

Plačiau apie tai galite paskaityti paspaudę šią nuorodą.

Publikacija parengta 15min bendradarbiaujant su „Meta“, kuria siekiama stabdyti klaidinančių naujienų plitimą socialiniame tinkle. Daugiau apie programą ir jos taisykles – čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Lietuvoje įmonės tvarumą supranta kitaip nei kitose Baltijos šalyse
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Reklama
Ko reikia tikram šeimos automobiliui: esmė slypi nepastebimose smulkmenose
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai
Parašykite atsiliepimą apie 15min