Dabar populiaru
Publikuota: 2017 sausio 7d. 14:37

Po sėkmingų rinkimų – didžiulė eilė, norinčių tapti LVŽS nariais

Valstiečių ir žaliųjų sąjungos suvažiavimas
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / LVŽS suvažiavime oficialiais partijos nariais tapo 8 žmonės. Jiems įteikti nario bilietai

Praėję Seimo rinkimai Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungai (LVŽS) buvo ypač sėkmingi – per pernai spalį vykusius Seimo rinkimus „valstiečiai“ gavo 56 mandatus iš 141. Partija turi premjero postą ir daugumą ministrų portfelių.

Tokia sėkmė neliko nepastebėta – Kaune vykusiame partijos susirinkime LVŽS pirmininku perrinktas Ramūnas Karbauskis patvirtino, jog norinčių tapti partijos nariais netrūksta.

„Taip, labai daug norinčių įstoti (į partiją – aut. past.). Negaliu atsakyti skaičiais, bet tikrai labai daug norinčių. Bet mes dar prieš rinkimus pasakėme, kad reikia susilaikyti nuo greito priėmimo ir analizuoti padėtį. Galbūt pereinamasis laikotarpis galėtų būti metai – du. Per tiek laiko žmogus galėtų įrodyti, kad jis pritampa savo idėjomis su mumis. Kita vertus, tas laikotarpis duotų kitą supratimą žmonėms, kurie iš tikrųjų sieja partiškumą su tais dalykais, kurie nebūdingi Valstiečių ir žaliųjų sąjungai. Galbūt per tą laiką išnyktų ir noras būti sąjungoje, kurioje jam jokios naudos iš to buvimo nekiltų“, – spaudos konferencijoje Kaune sakė R.Karbauskis.

Pasak partijos pirmininko, tapti LVŽS nariais pageidauja pavieniai politikai, o ne partijos.

Vis dėlto iš lėto „valstiečių“ ir „žaliųjų“ gretos jau didėja. Kaune vykusiame suvažiavime LVŽS nariais patvirtinti 8 nauji žmonės: Zenonas Streikus, Levutė Staniuvienė, Kęstutis Bacvinka, Mindaugas Puidokas, Virginijus Sinkevičius, Alfredas Nausėda, Laimutė Matkevičienė ir Algimantas Kirkutis.

Įteikdamas partijos narių bilietus naujokams R.Karbauskis pabrėžė, jog partijos skyrius jau įspėjo, kad neskubėtų priimti naujų narių, ypač tų žmonių, kurie buvo kitose partijose, nes jie gali tikėtis naudos sau asmeniškai, ieško darbo galimybių.

„LVŽS niekada nebuvo ta organizacija, kuri rūpinosi savo narių gerove ir tokia netaps. Nepartinis bilietas, o kompetencija ir profesionalumas tam tikrose srityse yra lemiamas dalykas. Džiaugiuosi, kad vidinių ginčų dėl to nėra. Kaip ir buvome, taip ir liekame idėjinė organizacija“, – kalbėjo partijos pirmininku perrinktas politikas.

Jis vylėsi, kad sėkmingi LVŽS bus ir savivaldos rinkimai: „Tikiuosi, kad būsime ir didžiausia partija savivaldoje, ne tik Seime. Bet visada tarnausime žmonėms, o ne savo pačių interesams. Tai yra didžiulė partijų problema Lietuvoje. Mes pabandysime parodyti kitokį pavyzdį, nes patys kitaip matome partiškumą. Stengsimės įgyvendinti tuos pokyčius, kurie leis jaunimui, nebūnant jokios partijos nariu, galima siekti partinės, vykdomojoje valdžioje karjeros. Ir dabar sąraše turime daug jaunų žmonių, kurie ateina į valstybės valdymą neturėdami jokio partinio bilieto“, – teigė R.Karbauskis.

Šiuo metu LŽVS turi per 4 tūkst. narių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min