Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 30, 17:11

Policija aiškinasi P.Gražulio ir LGBT bendruomenės konflikto aplinkybes

Ketvirtadienį Seimas balsų dauguma pritarė Civilinės sąjungos įstatymo projekto pateikimui. Po balsavimo Lietuvos regionų frakcijos atstovas Petras Gražulis į Seimą atvykusiems LGBT bendruomenės nariams aiškino, kad „pederastija“ ir „homoseksualizmas yra blogis“, o homoseksualai, anot jo, platina įvairiausias venerines ligas. Ginčą aiškinasi policija.

Pranešimo apie parlamentaro P.Gražulio įžeidžiančius pasisakymus policija sulaukė penktadienį.

„Šiuo metu policijos pareigūnai aiškinasi visas įvykio aplinkybes“, – 15min nurodė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Julija Samorokovskaja.

Seime įvykusį P.Gražulio ir LGBT bendruomenės narių konfliktą 15min nufilmavo.

Ginčo metu P.Gražulis svaidėsi menkinančiais žodžiais, pareiškė, jog „pyderastų“ negerbia ir yra jiems pasiūlęs gydymą.

Jis teigė, kad „pyderastai“ yra įžūlesni už komunistus, o „pederastija“ ir „homoseksualizmas“, anot P.Gražulio, yra toks pat „blogis“ kaip narkomanija.

Tokius politiko pasisakymus turėję atremti į Seimą atvykę svečiai prašė P.Gražulio gerbti instituciją, kurioje jis dirba, tikino, kad LGBT žmonės yra tokie patys, kaip visi, teigė, kad P.Gražulis yra „superinis“ aktorius.

Ketvirtadienį Seimas balsų dauguma per pateikimą pritarė projektui, kuriuo siūloma leisti tos pačios lyties ir skirtingų lyčių poroms sudaryti civilines sąjungas. Plačiau apie projektą skaitykite čia.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min