Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti
2009 01 09

Poliklinikoje – naujas diagnostinis kabinetas

Jau nuo penktadienio visi turintys sąnarių, stuburo ar kaulų problemų galės pasidaryti tikslinius tyrimus Kauno Šilainių poliklinikoje. Tiesa, kol kas tyrimai bus mokami.
Tik pasirašius sutartį su ligonių kasa pacientai naujajame kabinete bus tiriami nemokamai.
Tik pasirašius sutartį su ligonių kasa pacientai naujajame kabinete bus tiriami nemokamai. / Eriko Ovčarenko/dienraščio „15 minučių“ nuotr.

Ketvirtadienį Kauno Šilainių poliklinikoje buvo pristatytas naujasis diagnostikos kabinetas, kuriame įrengtas modernus pastovių magnetų principu veikiantis branduolinio magnetinio rezonanso aparatas bei kita įranga, reikalinga išsamiems stuburo, sąnarių ir kaulų ligų tyrimams.

Tai pirmoji ambulatorinės sveikatos priežiūros įstaiga Kaune ir antroji Lietuvoje, kurioje įrengtas toks kabinetas. Šilainių poliklinikos direktorius Vidmantas Obelienius tikino, kad naujasis kabinetas bus atviras visiems. „Naujajame kabinete bus tikrinami visi norintys. Tačiau tai kol kas bus mokama, kadangi dar nėra sutarties su ligonių kasa, kuri bus sudaryta per 1-2 mėnesius. Šiuo metu vienas tyrimas kainuoja 350 Lt. Tiesa, pirmąjį mėnesį pacientams bus taikoma 50 proc. nuolaida“, – sakė V.Obelienius.

Šilainių poliklinikos direktoriaus teigimu, naujojo kabineto atidarymas – kokybinis palypėjimas laipteliu aukščiau. „Anksčiau žmonės dėl šių tyrimų važiuodavo į Kauno medicinos universiteto klinikas, Alytų, dar seniau į Rygą ar Varšuvą. Turint omenyje, kad kaulų, sąnarių ir stuburo problemomis skundžiasi kas trečias žmogus, naujasis kabinetas bus labai patogus“, – džiaugėsi V.Obelienius.

Kabinetas su magnetinis rezonanso įranga, ultragarso aparatu sąnarių diagnostikai ir kaulų tankio matavimo įrenginiu atsiėjo beveik 2 mln. Lt.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip apsitverti kiemą, kad tvora ir vartai tarnautų patikimai
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Trefoil“ sistema – dantų atkūrimo metodas, leidžiantis sutaupyti
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Parašykite atsiliepimą apie 15min