Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2015 rugsėjo 17d. 16:07 , Atnaujinta: 2015 rugsėjo 17d. 16:18

Prastai rekonstruotu stadionu nusivylę futbolininkai protestavo prie Jurbarko savivaldybės

Protestas Jurbarke
Luko Pilecko nuotr. / Protestas Jurbarke
Ketvirtadienį prie Jurbarko r. savivaldybės piketavo rajono futbolo bendruomenė. Susirinkę sportininkai bei futbolo entuziastai taip bandė atkreipti dėmesį į itin prastą rekonstruoto miesto stadiono būklę ir pačios sporto šakos padėtį rajone.

Jurbarko miesto stadionas nei aukščiausios, nei žemesnės Lietuvos futbolo lygos (LFL) varžyboms netinka ir artimiausiu metu netiks. Tokią žinią savivaldybei siunčia ne tik piketuojantys futbolininkai, bet ir Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I-ąją lygą, nurodžiusi ne tik įrengiant stadioną paliktą broką, bet ir reikalavimus, kurių nesilaikė darbus atlikę rangovai.

„Normalu tikėtis, kad renovuotas stadionas bus geresnis už senąjį. To ir tikėjomės.

Planavome stiprinti komandą ir iš antros Lietuvos futbolo lygos pakilti į  Lietuvos futbolo federacijos lygą. Taip pat, tai galėjo tapti puikiu postūmiu, galimybe ugdyti jaunuosius sportininkus.

Deja, dabar net žemiausios lygos rungtynės stadione vykti negali, jis niekam netinka, net treniruotėms. Apmaudu ir tai, kad realių veiksmų iš savivaldybės pusės taip pat nematome“, – sakė Jurbarko „Vulkano“ klubo prezidentas Gediminas Eiza.

Rugpjūčio pabaigoje savivaldybėje su darbo grupe stadiono problemoms spręsti susitikę VšĮ „Jurbarko futbolas“, „Vulkano“ klubo bei LFF atstovai stadiono būklę įvardijo kaip tragišką, o savivaldybės pastangas spręsti problemas – nepakankamomis. Realių pastangų sutvarkyti stadioną futbolininkai nemato ir dabar. Todėl, nors ir pasirinkę taikią protesto formą, kovoti už galimybę žaisti pilnavertį futbolą, sportininkai žada iki galo.

Rugpjūčio 14 d. LFF Jurbarko r. savivaldybei pateikė išvadas, kuriose nurodomi esminiai stadiono trūkumai. Žemesnės, II Lietuvos futbolo lygos, rungtynėms stadionas netinka, nes veja nėra lygi ir plokščia, žolė nevienodai prigijusi, grunte yra akmenų – tai neužtikrina saugumo stadione. Taip pat neįrengtos teisėjų persirengimo patalpos su dušais.

Žemesnės, II Lietuvos futbolo lygos, rungtynėms stadionas netinka, nes veja nėra lygi ir plokščia, žolė nevienodai prigijusi, grunte yra akmenų – tai neužtikrina saugumo stadione.

Jei šiuos neatitikimus dar yra vilčių sutvarkyti, apie aukščiausios futbolo lygos rungtynes telieka pasvajoti. Stadionas pastatytas panaudojus Europos Sąjungos paramos lėšas, todėl jokie dideli pakeitimai artimiausius septynerius metus negalimi – tai draudžia sutartis.

Tačiau keisti, kad Jurbarke karaliautų futbolas, yra ką. Stadiono veja netinka ne tik rungtynėms, bet ir treniruotėms. Nėra teisėjams skirtų persirengimo patalpų.

Įrengti atsarginių žaidėjų suolai užstoja vaizdą daugeliui žiūrovų, būtina koreguoti stogelį. Stadione nėra ir reikalaujamų 500 sėdimų vietų. Tribūnoje neįrengtos vietos su stalais žiniasklaidai. Neišplėtota ženklinimo ir nuorodų sistema. Neįrengti penki vėliavų stovai.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

01:00
00:46
00:54

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu

Parašykite atsiliepimą apie 15min