Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2017 lapkričio 28d. 05:42

Pravieniškių kolonijos direktoriaus pavaduotojas, vos išgirdęs pasiūlymą išeiti iš darbo, susirgo

Pravieniškės0019
Pravieniškės
Laikinai Pravieniškių pataisos namams-atvirajai kolonijai stojęs vadovauti Česlovas Jocius pirmosiomis darbo dienomis nutarė pasiūlyti iš darbo savo noru išeiti ilgamečiam įstaigos direktoriaus pavaduotojui Raimundui Grabliauskui. Tą pačią dieną pavaduotojas netikėtai susirgo ir serga iki šiol.

15min žiniomis, Č.Jocius su pavaduotoju R.Grabliausku pasikalbėjo lapkričio 15 dieną. Pokalbyje už viešuosius pirkimus atsakingam buvusiam pavaduotojui be užuolankų pasiūlyta iš darbo išeiti pačiam.

R.Grabliauskas iš darbo išeiti nepanoro. Tą pačią dieną jis suskubo gauti nedarbingumo lapelį ir serga iki šiol.

15min šaltinių duomenimis, būtent R.Grabliauskas buvo minimas auditą Pravieniškių kolonijoje atlikusių Teisingumo ministerijos specialisčių, kai jos užsiminė apie tyčinį pataisos namų darbuotojų klaidinimą, galimą dokumentų klastojimą.

Č.Jocius patvirtino, kad su R.Grabliausku kalbėjosi, tačiau kas ir kodėl tame pokalbyje jam buvo siūlyta, nedetalizavo.

„Aš su savo pavaldiniais galiu kalbėti įvairiomis temomis. Ir dėl papeikimo, dėl paaukštinimo, dėl pabarimo, dėl tyrimo. Įvairūs klausimai gali būti aptariami. Lygiai taip ir su pavaduotoju galiu kalbėti visais, su darbo santykiais susijusiais klausimais“, – teigė laikinasis Pravieniškių pataisos namų vadovas.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./ Česlovas Jocius
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./ Česlovas Jocius

Jis patvirtino, kad R.Grabliauskas susirgo tą pačią dieną, kai jiedu pasikalbėjo. Ir serga pavaduotojas iki šiol.

„Šiuo metu žmogus serga ir komentuoti kažkokius dalykus jam nesant man negražu. Kas bus, kai grįš? Aš pasakiau viešai per bendrą posėdį, kad visi, kurie dirba, kurie mano, kad savo darbą atlieka gerai, tai, prašau, dirbam, aš visais pasitikiu. Jei jis grįš pasveikęs, tai aš juo taip pat pasitikėsiu, kaip ir kitais, jeigu nebus pasakyta kitaip tyrimų metu“, – aiškino Č.Jocius.

Anot jo, kol kas jokie įtarimai niekam įstaigoje nėra pareikšti, tačiau naujų duomenų vis dėlto gali atsirasti, nes šią savaitę Pravieniškių pataisos namus-atvirąją koloniją turėtų pasiekti Teisingumo ministerijos atlikto audito išvados.

„Jei audite bus minimas šis žmogus, tai mes pradėsime vidinį tyrimą ir, jeigu bus nustatyta, kad jis kaltas, tada bus imtasi poveikio priemonių, o tarp jų yra ir atleidimas iš tarnybos“, – teigė laikinasis Pravieniškių pataisos namų vadovas.

Č.Jocius tikino negalintis komentuoti gydytojų sprendimų ir abejoti R.Grabliausko liga, kuri pavaduotoją lyg tyčia užklupo iškart po nemalonaus pokalbio su vadovu.

Su R.Grabliausku susisiekti 15min nepavyko.

Situacijos nekomentuoja ir Kalėjimų departamentas.

Primename, kad buvęs Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos direktorius Virginijus Ceslevičius neseniai pasitraukė iš pareigų po to, kai buvo nušalintas nuo pareigų dėl kolonijoje atlikto audito.

Auditas parodė, jog ši pataisos įstaiga per sutartis su įvairiomis bendrovėmis galėjo padaryti daugiau nei 700 tūkst. eurų žalos valstybei.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min