TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti
2021 01 07

Prie Agnės Bilotaitės komandos jungiasi Arnoldas Abramavičius

Prie vidaus reikalų ministrės Agnės Bilotaitės komandos prisideda Arnoldas Abramavičius. Jis eis vidaus reikalų viceministro pareigas.
Arnoldas Abramavičius
Arnoldas Abramavičius / Vidaus reikalų ministerijos nuotr.

A.Abramavičius bus atsakingas už migraciją, savivaldą ir regionų politiką, nes turi daug patirties savivaldos srityje: 1997–2000 metais ir 2007–2013 metais buvo Zarasų rajono savivaldybės meras, 1995–1997 metais ir 2016–2020 metais dirbo mero pavaduotoju, o nuo 2004 metų – Europos Sąjungos regionų komitete.

„Regioninė politika – tai man asmeniškai labai svarbi sritis, su kuria turiu tiesioginį ryšį jau daug metų. Mano tikslas – stiprūs ir savarankiški Lietuvos regionai. Jie turėtų tapti parneriais, su kuriais centrinė valdžia nuolat palaikytų lygiavertį dialogą“, – teigia vidaus reikalų viceministras A.Abramavičius.

Vidaus reikalų ministrė A.Bilotaitė baigė formuoti savo komandą. Be viceministro A.Abramavičiaus, ministrės komandoje dirbs: viceministras Vitalij Dmitrijev, atsakingas už viešąjį saugumą; viceministrė Sigita Ščajevienė, atsakinga už viešąjį administravimą ir valstybės tarnybą; vidaus reikalų ministerijos kanclerė Jovita Petkuvienė; ministrės patarėja Lina Laurinaitytė-Grigienė, atsakinga už komunikaciją; ministrės patarėja Agneta Ladek, atsakinga už bendruosius reikalus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Užsisakykite 15min naujienlaiškius