15min be reklamos
2022 10 06, 09:23

Prie Kauno liberalų jungiasi kultūros ekspertas Albinas Vilčinskas

Prie Liberalų sąjūdžio partijos ir Kauno miesto skyriaus komandos jungiasi kultūros viceministras Albinas Vilčinskas. Daug prisidėjęs prie Europos kultūros sostinės titulo grąžinimo Lietuvai, A.Vilčinskas turi reikšmingos patirties atnaujinant Kauno kultūrinį veidą, – pranešimu spaudai informuoja Liberalų sąjūdis.
Albinas Vilčinskas
Albinas Vilčinskas / Liberalų sąjūdžio nuotr.

Anksčiau A.Vilčinskas vadovavo Kauno miesto savivaldybės Kultūros skyriui, tad jam labai gerai žinomi visi šiandieniniai miesto kultūros bendruomenės skauduliai.

Prisijungdamas prie liberalų komandos Kaune, artėjant savivaldos rinkimams, politikas planuoja aktyviai prisidėti teikiant pasiūlymus ir sprendimus gyvybingam miesto kultūriniam gyvenimui.

„Mūsų apsisprendimai ir pasirinkimai subręsta dėl daugybės įvairių priežasčių, bet natūralu, kad didžiausią įtaką jiems turi pakeleiviai ir bendraminčiai. Kažkada buvimas politikoje atrodė kaip tolimas ir nepatrauklus horizontas. Per skirtingas patirtis keliaujant to horizonto link, būtent sutikti pakeleiviai, sutampantis požiūris bei vertybės yra tai, kas skatina kilti aukščiau, veikti aktyviau. Ne stebėti, o veikti“, – prisijungimo prie Liberalų sąjūdžio motyvus aiškino A.Vilčinskas.

Šiuo metu kultūros ministro, liberalo Simono Kairio komandoje A.Vilčinskas atsakingas už etninę kultūrą ir mėgėjų meninę veiklą, tautines mažumas, regionų kultūros politiką, kultūros prieinamumą išeivijoje, istorinės atminties įprasminimą.

A.Vilčinskas mato Liberalų sąjūdį ir Kauno miesto skyriaus komandą kaip turinčią ką pasiūlyti kauniečiams, dirbančią miestiečių labui ir pasiruošusią padėti miesto tobulėjimui.

Šiuo metu Kauno liberalai aktyviai ruošiasi artėjantiems savivaldos ir Kauno miesto mero rinkimams, turi subūrę savo sričių ekspertų komandą, kuri artimiausiu metu pateiks siūlymus miestiečiams.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min