Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti
2020 01 08

Prieglobsčio prašytojų bendrabučio aplinka Pabradėje sutvarkyta: suolai, treniruokliai, sūpynės

VSAT Užsieniečių registracijos centre (URC) Pabradėje pastačius naują pažeidžiamų asmenų bendrabutį, vėliau prie jo buvo sutvarkyta aplinka bei įsigyta reikalinga įranga.
URC kiemas Pabradėje
URC kiemas Pabradėje / VSAT nuotr.

Įgyvendinant projektą „Prieglobsčio prašytojų apgyvendinimo sąlygų gerinimas“ 2019 m. URC teritorijoje buvo pastatytas pažeidžiamų asmenų bendrabutis.

Projekto įgyvendinimo metu panaudota 654 097,52 Eur. Projektui lėšos skirtos iš dviejų šaltinių: 75 proc. iš Prieglobsčio, migracijos ir integracijos fondo, 25 proc. – iš Lietuvos biudžeto.

Atskirai apgyvendinami vyrai, moterys, pažeidžiamų prieglobsčio prašytojų šeimos, vieniši asmenys bei moterys su nepilnamečiais vaikais.

Be naujo pastato statybos, aplink jį buvo sutvarkyta teritorija bei įsigyta reikalinga įranga ir kitas turtas (virtuvės prietaisai, buitinė technika, inventorius ir kitos paskirties ir laisvalaikio užimtumui skirtos prekės).

Šalia pastato įrengta laisvalaikio ir sporto zona su takeliais, suoliukais ir apšvietimu, įrengti treniruokliai ir žaidimų aikštelė, pavėsinė ir sūpynės vaikams.

Naujai pastatyto bendrabučio bendras plotas yra 258 kvadratiniai metrai. Jame įrengti 6 gyvenamieji kambariai, poilsio kambarys ir virtuvė. Iš viso čia apsistoti gali 15 žmonių, du iš jų – su negalia.

Čia atskirai apgyvendinami vyrai, moterys, pažeidžiamų prieglobsčio prašytojų šeimos, vieniši asmenys bei moterys su nepilnamečiais vaikais.

Taip pagerintos prieglobsčio prašytojų, ypatingą dėmesį skiriant pažeidžiamų prieglobsčio prašytojų poreikiams, priėmimo ir apgyvendinimo sąlygos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Užsisakykite 15min naujienlaiškius