Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prisistatys naujas džiazo projektas

Leonardas Pilkauskas
Pravda.lt nuotr. / Leonardas Pilkauskas
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Antradienį Kauno senamiestyje įsikūrusį restoraną „Sadutė“ užlies džiazas. 20 val. istorinėje erdvėje įvyks vienintelis Kaune Baltijos kraštų brolių džiazo ansamblio „Sassy connections“ koncertas.

Saksofonisto Leonardo Pilkausko iniciatyva suburtas kvartetas kauniečiams pateiks gurmanišką rinkinį: programoje persipins klasikinis džiazas ir fusion, bebop, jazz rock'as.

Kolektyvo nariai – jauni, bet jau profesionalai, grojantys įvairiuose projektuose. „Sassy connections“ įkūrėjas saksofonistas, kompozitorius ir aranžuotojas L.Pilkauskas prieš 4 metus baigęs Lietuvos teatro ir muzikos akademiją išvažiavo studijuoti į Olandijos Karališkąją konservatoriją Hagoje, kur džiazo muzikos bakalaurą baigs šių metų gegužę. Tačiau net ir studijuodamas svetur į Lietuvą sugrįžta dažnai. Gimtoje šalyje muzikantas nesiilsi: paskutinio apsilankymo metu jis pristatė tarptautinį projektą „All in One“.

Šį kartą sugrįžęs pasirodys su nauju – kolektyvu „Sassy Connections“. Prie kolektyvo entuziastingai prisijungęs Rihardas Fedotovas yra vienas iš tų šiuolaikinės muzikos būgnininkų, su kuriuo nori pagroti visi, todėl Baltijos šalyse jis yra labai užsiėmęs. 2008 metais baigęs mokslus Kopenhagoje, R.Fedotovas šiuo metu taip pat dirba dėstytoju Latvijos muzikos akademijoje. Dar vienas latvis – kontrabosistas Tomas Poišis. Nors muzikiniuose projektuose jis daugiausia groja kontrabosu, tačiau kai kuriuose pasitelkia ir bosinę gitarą. Lietuvos klausytojams jis jau pažįstamas: koncertavo su pianistu Oskaras Račevskis. Paskutinysis „Sassy connections“ narys – pianistas Vytis Smolskas, džiazo ir klasikos konkursų laureatas. Šiuo metu V.Smolskas studijuoja Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Greta konkursų ir kitų muzikinių projektų, jis kuria muziką filmams bei spektakliams. Jį galima sutikti ir tokiuose muzikiniuose projektuose kaip „Pieno lazeriai“, „Leon Somov feat. Jazzu“, „Jing'a'ling“.

Temos Pilka, Džiazas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min