Dabar populiaru
Publikuota: 2010 vasario 23d. 09:01

R.Šukys su A.Čapliku apsikeis postais?

Raimondas Šukys
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Raimondas Šukys

Iš gausaus būrio kandidatų Liberalų ir centro sąjunga (LiCS) pasirinko, jų nuomone, verčiausią tapti sveikatos apsaugos ministru – Seimo pirmininkės pirmąjį pavaduotoją Raimondą Šukį. Tuo tarpu neoficialiai teigiama, kad į atsilaisvinusį Seimo vicepirmininko postą gali būti siūlomas Algis Čaplikas.

Pirmadienį posėdžiaudama LiCS valdyba nusprendė deleguoti R.Šukį į sveikatos apsaugos ministro postą. Šią kandidatūrą palankiai įvertino premjeras Andrius Kubilius ir kiti valdančiosios koalicijos partneriai. Galutinį žodį dėl jo tinkamumo eiti pareigas dar turi tarti prezidentė Dalia Grybauskaitė.

R.Šukys teigia, kad pretenduoti į ministrus paskatino A.Kubiliaus ir kolegų pareikštas pasitikėjimas, premjero žadėta parama. Parlamentaras tikino, kad būsimosios pareigos jam bus nemenkas iššūkis „Matyt, tokia politikų užduotis – įveikti iššūkius ir pasiekti kokius nors rezultatus“, – svarstė jis.

Paskyrus R.Šukį ministru atsilaisvintų Seimo pirmininkės pirmojo pavaduotojo vieta. Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūno J.Razmos nuomone, liberalcentristai galėtų išlaikyti šį postą. „Tikiuosi, jie pajėgtų pasiūlyti Seimo pirmininkei Irenai Degutienei tinkamą kandidatą. Žinoma, reikėtų sužinoti ir I.Degutienės nuomonę šiuo klausimu, pasitarti koalicijos taryboje, taip pat išsiaiškinti LiCS poziciją“, – „Lietuvos žinioms“ sakė J.Razma.

Neoficialiai teigiama, kad į Seimo vicepirmininkus liberalcentristai siūlys ir praėjusios kadencijos parlamente pusmetį pirmojo pavaduotojo pareigas ėjusį A.Čapliką.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min