Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Reikalavimai valytojai Lietuvos ambasadoje Varšuvoje: kalbų ir diplomatinio protokolo išmanymas

Valytoja
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Valytoja
Šaltinis: zw.lt
0
A A

Jeigu norite tapti valytoja Lietuvos ambasadoje Lenkijoje, turite mokėti bent kelias kalbas, išmanyti darbą kompiuteriu ir diplomatinio protokolo bei etiketo taisykles. Tokius reikalavimus žmogui, kuris plaus grindis diplomatinėje atstovybėje Varšuvoje, suformulavo Lietuvos ambasada.

Lietuvos ambasados Lenkijoje puslapyje skelbiami štai tokie reikalavimai:

turėti ne mažesnį kaip aukštesnįjį arba jam prilygintą išsilavinimą; 

mokėti lenkų kalbą (raštu ir žodžiu) ne žemesniu kaip įgudusio vartotojo lygmens C2 lygiu, lietuvių kalbą (raštu ir žodžiu) – ne žemesniu kaip savarankiško vartotojo lygmens B1 lygiu; 

Valytoja privalo atitikti Lietuvos Respublikos teisės aktuose nustatytus reikalavimus, būtinus išduodant leidimą dirbti arba susipažinti su įslaptinta informacija, žymima slaptumo žyma „konfidencialiai“. 

gebėti dirbti kompiuteriu (MS Office programiniu paketu), gebėti naudoti ambasadoje veikiančias kompiuterines informacines sistemas priskirtoms funkcijoms atlikti ir pan.;

išmanyti Lenkijos protokolo, etiketo ypatumus;

išmanyti patalpų ir įrengimų valymo ypatumus;

sugebėti savarankiškai organizuoti savo darbą, pasirinkti darbo metodus, turėti specialių darbo įgūdžių;

gebėti dirbti fizinį darbą;

išmanyti patalpų valymo darbą;

atitikti Lietuvos teisės aktuose nustatytus reikalavimus, būtinus išduodant leidimą dirbti arba susipažinti su įslaptinta informacija, žymima slaptumo žyma „konfidencialiai“. 

Turint tokius gebėjimus valytojai teks valyti ambasados patalpas, įrengimus esančius tose patalpose, užtikrinti švarą ir tvarką ambasados patalpose bei teritorijoje, prižiūrėti augalus ambasadoje ir atlikti kitus pavedimus.

Nurodomi ir privalumai: patirtis dirbant panašaus pobūdžio darbą, pastatų ir įrengimų valymo ir priežiūros srityje, anglų kalbos (žodžiu) mokėjimas, patirtis augalų priežiūros srityje. 

„Asmuo, įdarbinamas Lietuvos ambasadoje Varšuvoje, turi išmanyti darbą kompiuteriu ir naudotis informacinėmis sistemos, nes informacija apie planuojamus renginius, nurodymai apie tvarkymą ar patalpų parengimą valytojai pateikiami ne tik žodžiu, bet ir per ambasados informacinę sistemą“, – taip reikalavimus zw.lt paaiškino Lietuvos užsienio reikalų ministerija.

Be to, anot URM, valytoja neretai gauna nurodymų paruošti ambasados patalpas renginiams ir susitikimams, todėl atsižvelgiant į jų specifiką ir reikšmę, būtina išmanyti protokolo ir etiketo ypatumus.

Pretenduoti į šias pareigas galima iki gruodžio 15 dienos. Tai daryti gali tik moterys, nes skelbime aiškiai parašyta: „Lietuvos Respublikos ambasada Lenkijos Respublikoje skelbia atranką į valytojos pareigybę.“

http://zw.lt/litwa/wymagania-dla-sprzataczki-znajomosc-jezykow-protokolu-dyplomatycznego/

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min