Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Renkamos gražiausios Vilniaus teritorijos

Anot vertinimo komisijos narių, mokyklos, vaikų darželiai stengiasi tvarkyti aplinką, nors finansinė situacija sudėtinga.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Anot vertinimo komisijos narių, mokyklos, vaikų darželiai stengiasi tvarkyti aplinką, nors finansinė situacija sudėtinga.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vilniuje renkamos tvarkingiausios miesto teritorijos. Šiemet pasipuikuoti savo aplinka panoro 34 vaikų darželiai, 33 mokyklos, 45 įmonės, organizacijos ir daugiabučių namų bendrijos. Anot vertintojų, pagrindinis Aplinkos ir miesto tvarkymo konkurso tikslas yra paskatinti bendruomenę rūpintis savo miestu.

Kasmet rengiamas konkursas su metais populiarumo nepraranda, nors, anot Vilniaus mero pavaduotojo ir konkurso organizavimo darbo grupės vadovo Stanislovo Šriūbėno, aplinkos tvarkymui papildomų lėšų nėra skiriama.

Vilniaus sveiko miesto biuro vadovės Danguolės Vaitkienės teigimu, aplankius pirmuosius objektus – konkurse dalyvaujančias Žirmūnų ir Šnipiškių mokyklas bei vaikų darželius – įspūdis tikrai geras, gal tik kai kur trūksta gėlių.

„Matosi, kad stengiamasi tvarkytis, ypač turint omeny sunkią finansinę situaciją. Norime atkreipti dėmesį, kad bendruomenė turi rūpintis savo aplinka, skleisti gerąją patirtį. Juk jeigu E.Pliaterytės mokyklos aplinka puikiai sutvarkyta, to galėtų pasimokyti ir kitos mokyklos. Mes nepeikiame tų, kurie nesitvarko, bet norime rodyti tuos, kurie tai daro puikiai“, – sakė D.Vaitkienė.

Buvusio mero Juozo Imbraso siūlymas blogiausiai besitvarkančioms seniūnijoms teikti gėdos šluotas neprigijo.

Pernai tarp skirtingose nominacijose buvo išskirtos devynios seniūnijos, taip pat nemažai vaikų darželių, mokyklų, įmonių. Rinkta ir tvarkingiausia gatvė, tačiau šios nominacijos atsisakyta, nes vienbalsiai nutarta, kad ir šiemet tvarkingiausias ir gražiausias yra Gedimino prospektas, nugalėjęs pernai. Tiesa, nugalėtojai apdovanojami itin kukliais prizais – knygomis, kaip tvarkyti aplinką.

Komentarai
Temos Vilnius
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min