Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rokas Žilinskas išvejamas iš Krikščionių partijos

Rokas Žilinskas
Sauliaus Chadasevičiaus / 15min nuotr. / Rokas Žilinskas
Šaltinis: 15min
0
A A

Iš Krikščionių partijos šalinamam parlamentarui Rokui Žilinskui koją pakišo potraukis svaigalams.

„Lietuvos ryto“ televizijos pramoginė laida trečiadienį parodė reportažą, kuriame teigiama, kad Seimo Atominės energetikos komisijos pirmininkas R.Žilinskas posėdį galėjo vesti neblaivus. Minėtame reportaže į žurnalistės klausimą, ar gerai jaučiasi, R.Žilinskas atsakė: „Šiandien ne“.

Trečiadienį įvykusiame posėdyje dalyvavęs komisijos narys Antanas Baura 15min.lt patvirtino, kad pirmininkas atrodė įtartinas. „Jo girtumas nebuvo tikrinamas, todėl teigti, kad buvo neblaivus, aš negaliu, tačiau jo būklė tam tikrų įtarimų sukėlė. Sunku pasakyti, kodėl jis taip atrodė, ar nuo „šnapso“, ar nuo vaistų“, – svarstė politikas.

A.Baura teigė neužuodęs, ar nuo A.Žilinsko sklinda svaigalų kvapas, nes sėdėjo atokiau. „Povyza jo buvo kaip išgėrusio. Bet argi tai – pirmas kartas“, –  sakė A.Baura.

Krikščionių partijos išplatintame pranešime teigiama, kad R.Žilinską nuspręsta pašalinti kaip dar kartą nusižengusį etikai ir sukompromitavusį Seimo nario vardą.

Partijos pirmininkas Gediminas Vagnorius pasiūlė Seimo frakcijai pašalinti R.Žilinską ir iš frakcijos narių. G.Vagnorius 15min.lt teigė, kad R.Žilinskas jau kuris laikas nedalyvauja nei partijos, nei jos frakcijos Seime veikloje. „Todėl mes neturime galimybių su juo diskutuoti. Mes manome, kad besikartojantis toks elgesys pažeidžia partijos statutą ir vertybines nuostatas“, – pabrėžė jis.

G.Vagnorius nenorėjo pasakyti, už ką konkrečiai R.Žilinskas metamas iš partijos. „Tai yra moraliniai nusižengimai. Mes vertinome ir ankstesnius panašius nusižengimus etikai“, – pridūrė partijos pirmininkas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min