Dabar populiaru
Publikuota: 2014 liepos 22d. 17:50

Rusų kultūros šventei Vilniaus savivaldybės pinigus skyrusi Olga Gorškova supainiojo interesus

Neoficialiai kalbama, kad vieno komiteto vadovės postas ruošiamas specialiai Olgai Gorškovai.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Olga Gorškova.

Birželio pradžioje vykusią tradicinę Rusų kultūros šventę 26 tūkst. Lt parėmė ir Vilniaus miesto savivaldybė. Sprendimui tuomet pritarė ir Vilniaus tarybos Tautinių bendrijų ir savivaldos plėtojimo komitetas, kuriam pirmininkauja Olga Gorškova, o ji yra ir šios šventės viena iš organizatorių. Dėl tokio savo žingsnio jai teko aiškintis Vilniaus savivaldybės tarybos Etikos komisijai, kuri nusprendė, kad politikė supainiojo interesus.

Dešimtis tūkstančių vilniečių sutraukusi šventė vyko birželio pradžioje, tačiau jos aidai O.Gorškovą pasiekė dabar. Dėl to, kad nenusišalino svarstant, ar skirti pinigus renginiui, kurio viena iš organizatorių ji ir buvo, O.Gorškova sulaukė etikos sargų dėmesio.

Vyriausioji etikos komisija klausimą perdavė Vilniaus savivaldybės tarybos Etikos komisijai. Pastaroji, o jai priklauso ir pati O.Gorškova, vieningai nusprendė, kad politikė neišvengė interesų konflikto. Tiesa, kokios nors nuobaudos jai neskirta. Kaip sakė komisijos narė, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos atstovė Rasa Baškienė, O.Gorškovai tik pagrūmota pirštu ir ji buvo įspėta ateityje panašių situacijų vengti.

Prieš renginį birželio pradžioje su 15min.lt kalbėjusi O.Gorškova savo kaltės neįžvelgė – ji teigė organizuojanti daug renginių, tad negi turėtų savo darbus mesti. Be to, Rusų kultūros dieną organizuoja daugybė žmonių, nes šventė didelė, jos programa plati. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

04:41
01:21
06:02

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie 15min