Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gruodžio 2d. 20:17

S.Skvernelis tarė žodį prie jo prisijungusiems merams: „Dėkoju“

Sauliaus Skvernelio pasisakymas apie naujos partijos kūrimą
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Sauliaus Skvernelio pasisakymas apie naujos partijos kūrimą
Išplatintame kreipimesi Seimo frakcijos „Vardan Lietuvos“ seniūnas Sauliaus Skvernelis dėkoja prie jo politinių pajėgų prisijungiančiai Lazdijų rajono merei Ausmai Miškinienei ir kitiems būsimiems bendražygiams.

„Džiaugiuosi šiandien vakare Lazdijų rajono merės Ausmos Miškinienės oficialiai paskelbtu sprendimu šios savivaldybės taryboje steigti Demokratų frakciją „Vardan Lietuvos“, prie kurios jungiasi ir daugiau tarybos narių. Esu tikras, kad A.Miškinienė ir toliau profesionaliai vykdydama mero pareigas ir įgyvendindama teigiamus pokyčius Lazdijų krašte, galės savo lyderystę ir gebėjimus panaudoti ir Lazdijų krašto politinės jėgos „Vardan Lietuvos“ stiprinimui ir aktyvių žmonių, siekiančių pokyčių mūsų šalies gerbūviui, telkimui“, – sakoma S.Skvernelio pranešime.

15min rašė, kad Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) Neringos skyriaus paliko partiją. Jonavos rajono meras Mindaugas Sinkevičius teigė, kad skyriui vadovavęs Neringos meras Darius Jasaitis prisipažino nusprendęs prisijungti prie S.Skvernelio buriamos politinės jėgos, su juo kartu iš partijos traukiasi ir dalis bendražygių. Prie S.Skvernelio politinės jėgos nusprendė jungtis ir Lazdijų rajono „valstiečiai“, o Šilutės rajono meras Vytautas Laurinaitis jau tokį sprendimą sako priėmęs. Plačiau apie tai skaitykite čia.

„Taip pat dėkoju Šilutės rajono merui Vytautui Laurinaičiui ir Neringos miesto merui Dariui Jasaičiui, kurie kaip ir Lazdijų rajono merė Ausma Miškinienė, nusprendė jau dabar ar artimiausiu metu įsitraukti į naujos partijos – Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ – steigimą. Dėkoju taip pat ne tik merams, bet ir jų kolegoms, visiems, kurie kartu su merais prisijungia.

Visi šie merai yra aktyvūs žmonės, kurie realiais darbais kuria savo miesto, rajonų gyventojų gerovę. Jų prisijungimas bus tvirtas besiformuojančios naujos politinės bendruomenės pagrindas“, – padėkas tęsia S.Skvernelis.

Buvęs premjeras sako, kad jo vadovaujamos Seimo frakcijos veikla apima ne tik nacionalinio, bet ir vietinio – savivaldybių – lygmenis.

„Nuo frakcijos sukūrimo Seime rudenį į mus kreipėsi daug žmonių iš įvairių Lietuvos regionų, kurie išreiškė palaikymą mūsų siekiams, vertybėms, nuostatoms ir nori telktis aktyviam bendraminčių ratui. Tiek mūsų organizacijoje, tiek įgyvendinant politinius tikslus įsipareigojame taikyti aukščiausius moralios politikos, viešojo intereso viršenybės, tarimosi kultūros, profesionalumo ir demokratijos principus.

O vieni svarbiausių steigiamos partijos siekių – stipri mūsų valstybės ekonomika, leidžianti dirbti ir užsidirbti žmonėms čia, Lietuvoje, reali pagalba kiekvienai šeimai, socialinės atskirties mažinimas, platesnės savivaldos teisės, kova su korupcija, aktyvesnis bendruomenių įgalinimas ir pozityvi žaliojo kurso darbotvarkė“, – dėsto S.Skvernelis.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min