Dabar populiaru
Publikuota: 2019 balandžio 26d. 12:26

Šarūnas Marčiulionis deklaravo turto už 10,9 mln. eurų

Šarūnas Marčiulionis
Mariaus Vizbaro / 15min nuotr. / Šarūnas Marčiulionis

Į Europos Parlamentą su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga kandidatuojantis legendinis krepšininkas Šarūnas Marčiulionis turto deklaracijoje už 2017 metus nurodė turintis turto beveik už 11 mln. eurų, skelbiama Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) svetainėje.

Šarūnas Marčiulionis privalomojo deklaruoti turto nurodė turintis už 2,3 mln. eurų, vertybinių popierių, meno kūrinių, juvelyrinių dirbinių – už 1,1 mln. eurų, piniginės kandidato lėšos sudaro 1,4 mln. eurų. Jis nurodė suteikęs paskolų už 5,9 mln. eurų, o pats nepasiskolinęs nė euro.

Š.Marčiulionis deklaravo tais metais gavęs 697,8 tūkst. eurų pajamų.

Verslininkas pajamų mokesčio tais metais sumokėjo 7,3 tūkst. eurų.

Š.Marčiulionis deklaravo ne vieną kartą suteikęs paskolą įmonei „Turto valdymo projektai“, skolinęs UAB „Eat & Viešbutis Šarūnas“, įmonei „Ekosportas“.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) sąraše Š.Marčiulionis įrašytas antruoju numeriu po europarlamentaro Bronio Ropės.

Jis deklaravo turto beveik už 489 tūkst. eurų.

Luko Balandžio / 15min nuotr./Bronis Ropė
Luko Balandžio / 15min nuotr./Bronis Ropė

Turto B.Ropė nurodė turintis už 66,7 tūkst. eurų, vertybinių popierių, meno kūrinių, juvelyrinių dirbinių – už 65,4 tūkst. eurų, 300,4 tūkst. eurų santaupų. B.Ropė nurodė paskolinęs 56,5 tūkst. eurų. Pats skolų europarlamentaras neturi.

Su „valstiečiais“ į EP kandidatuojantis viešųjų ryšių specialistas Linas Kontrimas deklaravo turintis turto už 240,4 tūkst. eurų.

Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Linas Kontrimas
Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Linas Kontrimas

Privalomo registruoti turto už 2017 metus jis nurodė turintis už 178 tūkst. eurų, piniginių lėšų – 50 tūkst. eurų, yra suteikęs 12,4 tūkst. eurų paskolų.

Už tuos metus deklaruota pajamų suma – 241 tūkst. eurų, deklaruota mokėtina pajamų mokesčio suma sudaro 35,3 tūkst. eurų.

Ketvirtuoju numeriu kandidatų sąraše esanti buvusi Seimo narė Laima Mogenienė turto už 2017 metus deklaravo turinti už 74 tūkst. eurų. Privalomas registruoti turtas iš jų sudaro beveik 52 tūkst. eurų, likę pinigai – piniginės politikės lėšos.

Kandidatė Karolina Štelmokaitė deklaravo turto už 356 tūkst. eurų, Mindaugas Bastakis – už 120,9 tūkst. eurų, menininkė Jolanta Šmidtienė – už 182 tūkst. eurų.

Į EP kandidatuojančių parlamentarų deklaracijos kuklesnės

154 tūkst. eurų deklaravo „valstiečių“ frakcijos narys Virgilijus Poderys. Iš jų privalomas registruoti turtas sudaro 122 tūkst. eurų, vertybiniai popieriai – 7,4 tūkst. eurų, piniginės lėšos – 24 tūkst. eurų, jis nėra suteikęs ar paėmęs paskolų.

Į Europos Parlamentą kandidatuojantis parlamentaras Tomas Tomilinas už 2017 metus deklaravo turto už 97 tūkst. eurų, tiesa, 76,4 tūkst. eurų iš jo – gauta paskola, tad jo turtas sudaro 20,5 tūkst. eurų. Piniginių lėšų ar vertybinių popierių politikas nurodė neturintis.

„Valstiečių“ frakcijos narys Dainius Gaižauskas deklaravo turto už 41 tūkst. eurų – 31 tūkst. eurų sudaro privalomas registruoti turtas, 10 tūkst. – piniginės lėšos. 250 eurų politikas nurodė pasiskolinęs.

Parlamentaras Stasys Jakeliūnas deklaravo turto už 176,3 tūkst. eurų, iš jų – privalomas registruoti turtas sudaro 73 tūkst. eurų, piniginės lėšos – 85 tūkst. eurų, politikas nurodė paskolinęs 18,2 tūkst. eurų.

Tos pačios frakcijos narys, taip pat panoręs į EP, Jonas Jarutis, 2017 metais turėjo turto už 7,7 tūkst. eurų. Privalomas registruoti politiko turtas sudarė 33,7 tūkst. eurų, piniginių lėšų jis turi 16 tūkst. eurų, tačiau 42 tūkst. eurų politikas nurodė pasiskolinęs.

„Valstietis“ Arvydas Nekrošius privalomo registruoti turto deklaravo už 7 tūkst. eurų, parlamentaro piniginės lėšos sudaro 14 tūkst. eurų.

Jokio turto nedeklaravo „valstiečių“ frakcijai priklausantys Robertas Šarknickas ir Rūta Miliūtė. Pirmasis už 2017 metus deklaravo turintis 1080 eurų piniginių lėšų, o R.Miliūtė – per 3,5 tūkst. eurų piniginių lėšų.

Paskutiniu numeriu kandidatų sąraše įrašytas buvęs konservatorius Egidijus Vareikis nurodė, kad turto turi už 28,2 tūkst. eurų. Politiko privalomas registruoti turtas sudaro 66 tūkst. eurų, jis turi 1,8 tūkst. eurų piniginių lėšų ir yra paėmęs 39,5 tūkst. eurų paskolą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min