Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio kodas: pasiklydusio pavasario beieškant

Dainininkė Jurga
„Fixus“ nuotr. / Dainininkė Jurga
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Nors už lango sniegas, o sinoptikai geresnio oro nežada ir savaitgalį, nepatariu užsidaryti namuose. Kaip ten bebūtų, kalendorius rodo, jog pavasaris jau prasidėjo. Taigi, ir apsnūdimą reikia vyti šalin. Iš patirties žinau, kad geriausia tai padaryti svečiuojantis tinkamuose renginiuose. Jų šį savaitgalį Kaune netrūks.

Kokybiška ir tikrai gyva muzika garsėjantis muzikos klubas „Džem'pub“ kviečia atsisveikinti su grupe „Mountainside“. Nereikia verkti – sunkiojo roko kolektyvas neišsiskirsto, tiesiog ketina užsidaryti įrašų studijoje ir „gimdyti“ naują albumą. Todėl šis koncertas Kaune – paskutinis pasispardymas su senomis dainomis. Po jų klubo lankytojams gros šešėlinis grupės projektas – „The Sidez“, kurio repertuare – ankstyvoji ir linksmoji Kauno rokerių kūryba.

Kada: penktadienį, 21 val., kiek: 10 Lt.

Nauja vieta mieste

Gera žinia mėgstantiems ne vien alų – laisvalaikio namuose „Nautilus“ atidaromas kokteilių baras „Black pearl“. Šeštadienį duris atversiančią naują erdvę „pakrikštys“ kauniečių visada laukiama atlikėja Jurga Šeduikytė, pernai rudenį išleidusį naują albumą „+37° (Goal of Science)“. Geri dalykai su paskutiniu gyvo garso koncertu neužsibaigs: naujajame bare visą vakarą linksmins išskirtinis DJ ir vieno geriausių Lietuvoje būgnininkų Roberto Dusevičiaus duetas.

Kada: šeštadienį, 21 val., kiek: 30–50 Lt.

Teatras fojė

Vertinu laiko patikrintų teatro personų kūrinius, tačiau kartais su dar didesniu malonumu tikrinu, ką veikia, kuria, vaidina „ateities karta“ – jaunieji teatralai. Susipažinti su kai kuriais jų kauniečiai galės penktadienį ir šeštadienį Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Menų centre (S.Daukanto g. 28, I aukšto fojė), kur dvi dienas vyks jaunųjų teatro trupių festivalis „Teatras fojė“. Per dvi dienas žiūrovams prisistatys 5 jaunimo teatrai – Vilniaus pedagoginio universiteto dramos studija, VDU akademinio teatro trupė, asociacija „Teatronas“, Vilniaus universiteto teatro trupė „Minimum“ ir vaidinanti šokio grupė „Flow'in“. Parodę savo spektaklius jie neskubės išsiskirstyti. Žadama, kad penktadienio vakarą Menų centre bus jaukus, bet dėl to nemažiau smarkus vakarėlis. O uždarymo renginyje, kuris vyks šeštadienį, 20 val., karaliaus improvizacijos.

Kada: penktadienį ir šeštadienį, nuo 17 val., kiek: nemokamai

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min