Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti
2010 01 09

Savaitgalis Kaune: žiemiškos pramogos valdo! (nuotraukos)

Sinoptikų žadamas žiemiškas savaitgalis – ne priežastis užsidaryti namuose. Tuo įsitikinę žiemos pramogų ir sporto mėgėjai kviečia kauniečius šeštadienį ir sekmadienį praleisti kartu: slidinėti, kinkytis jėgos aitvarus ir bures, statyti ledo rūmus.
Ekstremalios pramogos
Ekstremalių pramogų mėgėjai rinkosi ant Kauno marių ledo. / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Šeštadienį nuo 11 iki 13 val. Kleboniškio miške (prie senojo pėsčiųjų tilto per Vilnius-Klaipėda automagistralę) vyko tradicinis slidžių žygis „Snaigė 2010“. Savaite anksčiau jį jau surengė vilniečiai.

Kaip sakę jo rengėjai, Kauno žygeivių klubo nariai, tai – ne varžybos, todėl žygyje buvo laukiami net ir visiškai „žali“ slidininkai. Svarbiausia turėti slides ir didelį norą porą valandų praleisti gamtoje mėgaujantis žiemišku oru.

Ekstremalų varžybos

Ieškantys aktyvesnių pramogų turėtų sukti link Kauno marių ir Pažaislio vienuolyno, kur šeštadienį ir sekmadienį Lietuvos ekstremalai Kaune atidaro žiemos sezoną.

„Pasikinkę jėgos aitvarus ir bures, sportininkai šeštadienį rungsis parodomosiose varžybose, kurios vyks ant Kauno marių šalia jachtklubo. Šio savaitgalio varžybos – tai įžanga į netrukus prasidėsiantį atvirą Lietuvos jėgos aitvarų čempionatą ir ledrogių Europos Taurės pagal WWCA varžybas“, – praneša varžybų rengėjai. Sirgaliams ir žiūrovams patariama nepamiršti tinkamai apsirengti ir pasirūpinti karštais gėrimais, nes stipriai nejudant net ir graži žiemiška aplinka gali apkarsti. Varžybų programa tokia:

Šeštadienis, sausio 9 diena

12-14 val. „Kite Best Freestyle“ varžybos, 12 val. pirmasis ledrogių slalomo startas, 14-15 val. „Cource Race (Open Fleet)“, 15 val. „Kite Speed“ rungtis, 18 val. vakaro programa.

Sekmadienis, sausio 10 diena

11.30 val. Vairininkų susirinkimas, 12-14 val. „Kite Cross“, 12-14 val. ledrogių slalomo startas, 15 val. varžybų uždarymas.

Botanikos sode atsiras ledo rūmai

Aktyvų poilsį žada ir Kauno Vytauto Didžiojo universiteto botanikos sodas. Sekmadienį kauniečius sodo darbuotojai kviečia į Žiemos šventę. Jos metu bus statomi ledo rūmai, bus galima paslidinėti, pačiuožinėti ar dalyvauti rogučių varžybose. Šventės pradžia – 12 val.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais
Reklama
Iš gyvenimo nuotykio sugrįžusi „Lidl“ vaikų komanda“ neslepia emocijų
Reklama
Jau liepos 17 d. Indrė Stonkuvienė kvies moteris susitikti ypatingame nemokamame renginyje
Reklama
Auga visiškai įrengto naujo būsto paklausa: kuo tai patrauklu?
Užsisakykite
15min naujienlaiškius