Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savivaldybių teritorijose, kuriose paskelbta gripo epidemija, taikoma supaprastinta nedarbingumo pažymėjimų išdavimo tvarka

Klaipėdoje, kaip ir visoje Lietuvoje, daugėja atvejų, kai nedarbingumo pažymėjimai išduodami neteisėtai.
E. Jankausko / Dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Klaipėdoje, kaip ir visoje Lietuvoje, daugėja atvejų, kai nedarbingumo pažymėjimai išduodami neteisėtai.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kaip ir praėjusiais metais, šalies savivaldybių teritorijose, kuriose paskelbta gripo epidemija, tik gripo epidemijos laikotarpiu, taikoma supaprastinta nedarbingumo pažymėjimų išdavimo tvarka pirminės ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros paslaugas teikiančiose asmens sveikatos priežiūros įstaigose.

Pagal Sveikatos apsaugos bei Socialinės apsaugos ir darbo ministrų įsakymu patvirtintą Nedarbingumo pažymėjimų išdavimo gripo epidemijos laikotarpiu laikinosios tvarkos aprašą, apdraustajam asmeniui pasireiškus negalavimams, atitinkantiems gripo pažymius ir dėl to negalinčiam atvykti į asmens sveikatos priežiūros įstaigą, asmens prašymu atvykimas pas gydantį gydytoją ir nedarbingumo pažymėjimo išdavimas gali būti nukeliamas vėlesniam laikui.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min