Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugpjūčio 10d. 05:50

Scenoje - „Rudens stiliaus moteris“

Akimirka iš spektaklio „Rudens stiliaus moteris".
Kauno dramos teatro nuotr. / Akimirka iš spektaklio „Rudens stiliaus moteris".

Pirmadienį ir antradienį poilsiaujantieji Palangoje gali pasimėgauti Kauno valstybinio dramos teatro spektakliu „Rudens stiliaus moteris“. Jis bus rodomas kultūros centre „Ramybė“.

Pagal Vladimiro Djačenko pjesę pastatyta „Rudens stiliaus moteris“ – tai spektaklis apie vienišą moterį su lėktuvo bilietu vienoje rankoje ir telefono rageliu kitoje. Vaidmenis jame sukūrė Daiva Stubraitė, Aušra Keliuotytė ir Raimonda Šukytė. Statant šią pjesę, režisierius ir aktorė patyrė stilių kaitą – pradžioje planuota tragikomedija virto grotesko spektakliu, aštriai ir bekompromisiškai į teatrinę kalbą išverčiančiu pjesės veiksmą.

„Monospektaklis – tai visų pirma kūrybinio pateisinimo trokštančios aktoriaus dvasios raiška. Tai bandymas į vieningą sceninį vaizdą organiškai sujungti aktoriaus individualumą ir vaidmens materiją. Tai istorija apie tai, kaip dvasinio drugio krečiamas žmogus vienintelį savo gyvenimą paverčia begaline šioje žemėje duoto termino „atsėdėjimo“ ceremonija. Turtinga moteris, įstrigusi niekam nereikalingų, beprasmiškų reikalų ir poelgių rate – ar gali būti kas žiauresnio moteriai, kaip sustingusi siela?“ – sakė režisierius Sergejus Paciukas.

Spektaklis kultūros centre „Ramybė“ (Vytauto g. 35) pirmadienį ir antradienį vyks 20 val.

 

Temos: 1 Moteris
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min