Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugsėjo 17d. 20:11

Šeimų sąjūdžiai skiriasi: feisbuke skelbia apie atsiribojimą vienas nuo kito

Marius Gabrilavičius ir Raimundas Grinkevičius
15min nuotr. / Marius Gabrilavičius ir Raimundas Grinkevičius
Maršų ir mitingų, kuriuose, kaip skelbė, buvo ginamos šeimos, organizatoriai dėl kažko nesutarė. Kadangi socialiniuose tinkluose yra net keli šeimų sąjūdžiai, kurie skelbia identišką arba labai panašų turinį, vienas iš jų pranešė atsiribojąs nuo kito.

Iki šiol laikęsi kartu, šeimų sąjūdžių įkūrėjai vis dėlto skiriasi. Kaip rašoma Šeimų sąjūdžio feisbuke, atsiribojama nuo kito – Lietuvos šeimų sąjūdžio.

„OFICIALU!!! Šeimų Sąjūdis (ateityje galimai bus keičiamas pavadinimas) atsiriboja nuo Lietuvos Šeimų Sąjūdžio! Esame vienoje barikadų pusėje, bet su skirtinga vadovybe. Tik tiek, kol kas…

„Šeimų Sąjūdis“ administratorius yra M.G.Maksimalietis (Marius Gabrilavičius) vienas iš pagrindinių „Didysis šeimos gynimo maršas 2021“ iniciatorių. Šiuo metu kol kas atsiribojęs nuo LŠS dėl Raimondo Grinevičiaus nekompetentingo paskutinių organizacijos veiksmų koordinavimo…“, - toks skelbimas pasirodė penktadienio vakarą Šeimų sąjūdžio feisbuke.

Kita pusė - Lietuvos šeimų sąjūdis - kol kas jokio atsakymo nepateikė.

Paskutinis R.Grinevičiaus organizuotas renginys buvo mitingas Katedros aikštėje rugsėjo 10 dieną, praeitą penktadienį. Pasibaigus renginiui dalis žmonių plūstelėjo Seimo link, tačiau buvo sustabdyti pareigūnų ties sankryža su J.Tumo-Vaižganto gatve.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

01:27:07
01:32
01:48

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie 15min