2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2011 01 10

Melnragėje savaitgalį varžėsi orientacininkai

Šeštadienį Melnragėje įvyko orientavimosi sporto su slidėmis varžybų „Kai sniegas krinta" 3-iasis etapas.
Orientavimosi sporto varžybų nugalėtojas E.Pilybas.
Orientavimosi sporto varžybų nugalėtojas E.Pilybas. / Varžybų organizatorių nuotr.

Nors lijo lietus ir suminkštėjęs sniegas labai apsunkino varžymosi sąlygas, tai nesutrukdė 20-čiai entuziastų susirinkti ir gerai praleisti laiką bei pasivaržyti tarpusavyje.

Vyrų grupėje trečią kartą iš eilės nepralenkiamas buvo orientavimosi sporto klubo „Kopa" atstovas Egidijus Pilybas. Jis 2,5 kilometrų, 11 kontrolinių punktų trasą įveikė per 21, 38 min. ir jokių šansų nepaliko antram finišavusiam to paties klubo atstovui Almantui Baliučiui, kuris trasoje sugaišo 30,26 min. Trečias liko Klaipėdos kalnų sporto klubo narys Valdas Japertas. Jo laikas – 41,52 min.

Tarp moterų ir vėl laimėjo „Viesulo" sporto centro auklėtinė Reda Einikytė. Ji 11 kontrolinių punktų surado per 31,38 min. Vaikų grupėje „karaliavo" „Viesulo SC“ auklėtiniai. Puikiai pračiuožė Vytautas Stakeliūnas. Jo laikas – 31,50 min. Antras finišo liniją kirto Rokas Koveckis per 48,45 min., ir tik 42 sekundėmis nuo jo atsiliko Jonas Piktūrna.

Senjorų grupėje šįkart prie su sudėtingų sąlygų geriausiai pavyko prisitaikyti klubo „Kopa" prezidentui Audriui Pociui. Trasą jis pračiuožė per 27,49 min., antras liko Arūnas Znotinas iš klubo „Jaunystė". Jo laikas – 36,17 min.Trečias, kiek nelauktai, finišo liniją kirto tik antrą kartą orientavimosi sporto varžybose dalyvęs Rimgaudas Laužikas, save pavadinęs Stepių vilku. 11 kontrolinių punktų jis ieškojo 37,38 min.

Ketvirtas šių varžybų etapas planuojamas po dviejų savaičių miške prie Vasaros estrados.

Šį savaitgalį stipriausi Klaipėdos orientacininkai vyks į Visaginą, kur dalyvaus Lietuvos čempionate sprinto ir ilgos trasos distancijose.


 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie 15min