Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sezoną pradės NIKO koncertu

Naujų idėjų kamerinis orkestras
Organizatorių nuotr. / Naujų idėjų kamerinis orkestras.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Rugsėjį naujo sezono pradžią skelbia įvairiausios miesto kultūros įstaigos, tarp jų ir laikinosios sostinės kūrėjus vienijantys Kauno menininkų namai.

Trečiadienį naują meno sezoną jie kviečia pasitikti kartu su Naujų idėjų kameriniu orkestru (NIKO), vadovaujamu kompozitoriaus ir muzikanto Gedimino Gelgoto.

Šis koncertas neeilinis ne tik dėl to, kad duoda startą įdomiam Kauno menininkų namų sezonui. Renginio metu kauniečiams NIKO nariai pristatys savo pirmąją kompaktinę plokštelę. Joje – įvairiu metu sukurti skirtingi kūriniai. Dalį jų bus galima išgirsti ir koncerto metu.

Pasak Kauno menininkų namų vadybininkės Lauros Vasiliauskaitės, šį sezoną pas juos vyks įvairūs meno projektai, kurių metu skirtingų kartų ir sričių menininkai iš Lietuvos pristatys savo kūrybą.

„Mums svarbus kiekvienas lankytojas, todėl į mūsų kamerinę aplinką ir meninę atmosferą išsaugojusią kultūros erdvę kviečiami įvairių žanrų klasikinės bei šiuolaikinės muzikos, teatro, poezijos, vaizduojamojo ir šiuolaikinio meno mėgėjai“, – lakoniškai apie sezoną sakė Menininkų namų atstovė.

Kas – Kauno menininkų namų sezono atidarymas su NIKO

Kur – Kauno menininkų namai (V.Putvinskio g. 56)

Kada – trečiadienį, rugsėjo 15 dieną, 18 val.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min