Dabar populiaru
Publikuota: 2010 balandžio 6d. 14:59

Radiatoriai kauniečių butuose šils dar porą dienų

Atidarytas šildymo sezonas.
R.Medonio nuotr. / Kauniečių radiatoriai atšals nuo balandžio 9-osios

Šildymo sezonas Kaune bus baigtas balandžio 8-ąją – taip nusprendė antradienį posėdžiavę Kauno miesto savivaldybės administracijos vadovai, valdininkai ir energetikai.

Anksčiau buvo planuojama, kad centralizuotai mieste šiluma nebebus tiekiama nuo balandžio 6-osios. Tačiau nepasitvirtinus sinoptikų prognozėms, šis sprendimas atšauktas, o šildymo sezono pabaiga perkelta į balandžio 8-ąją. Atvėsę orai privertė valdininkus vėl įjungti šildymą ir miesto mokyklose, kurios nuo kovo 26-osios buvo nešildomos. Tuo metu mokyklose pamokos nevyko, nes moksleiviai atostogavo. Tačiau antradienį į klases sugrįžę mokiniai nešalo – šildymas, miesto vadovų sprendimu, porai dienų vėl įjungtas.

„Kažkada tas šildymo sezonas turi baigtis. Belaukdami trijų parų, kai vidutinė paros temperatūra sieks 10 laipsnių šilumos, galime ir iki vasaros šildytis“, – šmaikštavo Kauno miesto savivaldybės administracijos direktorius Vygantas Gudėnas.

Pasak jo, miesto sprendimas oficialiai baigti šildymo sezoną nėra neatšaukiamas. Tačiau tikimasi, kad daugiau keisti planų nebereikės. Juolab, kad ir sinoptikai didesnio atšalimo nebežada.

Pernai Kaune šildymo sezonas buvo baigtas taip pat balandžio 8-ąją.

Bendrovės „Kauno energija“ duomenimis, iki antradienio šildymo sezoną savo noru buvo baigę 10 daugiabučių namų Kaune ir 1 - Kauno rajone gyventojai. Daugiausia bendrijos. Bendrovės atstovas Ūdrys Staselka priminė, kad norėdami anksčiau arba vėliau užbaigti šildymo sezoną daugiaubučių gyventojai turėtų kreiptis į administratorių. Oficialiai nustatoma šildymo sezono pradžia ir pabaiga labiausiai paliečia savivaldybei pavaldžias įstaigas, institucijas ir organizacijas. Jas priimtas sprendimas įpareigoja nustatytu laiku pradėti ir užbaigti šildymo sezoną. Kitų pasirinkimą diktuoja susitarimas. Tiesa, norėdami pratęsti arba anksčiau užbaigti šildymo sezoną daugiabučių gyventojai turi būti vieningi: tokiam pasiūlymui turi pritarti daugiau nei pusė namo gyventojų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min