Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 08 12, 14:32

Šilutės teismas darbą pradėjo naujose patalpose

Tauragės apylinkės teismo Šilutės rūmų veikla perkelta į naujai rekonstruotą pastatą Šilutės centre, penktadienį pranešė Lietuvos teismai.
Teismai
Teismai / 123RF.com nuotr.
Temos: 2 Šilutė Teismas

Teismas įsikūrė miesto centre, Lietuvininkų gatvėje, kur anksčiau buvo Šilutės profesinio mokymo centras.

Teismo pirmininko Egidijaus Mockaičio teigimu, statybų procesas pareikalavo daug pastangų iš teismo administracijos, siekiant, kad rekonstruojamas pastatas maksimaliai atitikti teismo funkcijų vykdymui keliamus reikalavimus, nes rekonstrukcijos metu išaiškėjo senojo pastato defektai, kurie nebuvo numatyti rekonstrukcijos projekte. Dėl to ne kartą teko koreguoti pastato rekonstrukcijos projektą, o tai pareikalavo papildomo laiko ir finansinių sąnaudų.

Iššūkių kilo ir dėl koronaviruso pandemijos vėlavusios statybinės medžiagos, kilo sunkumų šalinant pastato teritorijoje buvusių aplinkinių namų gyventojams priklausiusius garažus.

Naujos patalpos erdvesnės, šviesesnės ir jaukesnės, todėl tiek teismo darbuotojai, tiek proceso dalyviai galės jaustis komfortabiliai, kadangi patalpos pritaikytos jų poreikiams, skelbiama pranešime.

Naujuose rūmuose įrengtos penkios posėdžių salės, laukiamieji, raštinė, archyvas, dokumentų saugyklos, konvojuojamų asmenų laikino sulaikymo, konvojaus pareigūnų, susipažinimo su bylomis patalpos, nepilnamečių proceso dalyvių apklausos ir mediacijos kambariai, kitos administracinės ir techninės patalpos.

Rekonstruotame pastate iš viso įrengtos 38 darbo vietos. Jame nuo pirmadienio jau vyksta teismo posėdžiai.

Pastato rekonstrukcija prasidėjo 2018 metų spalio mėnesį, o galutinis pastato pridavimo aktas tarp statybos darbus vykdžiusio rangovo – bendrovės „Versina“, užsakovo – Nacionalinės teismų administracijos atstovų ir pastato naudojo Tauragės apylinkės teismo vadovo pasirašytas ketvirtadienį.

Kaip skelbiama, šiai dienai tai vieni moderniausių ir estetiškiausių, nepažeidžiant aplinkosauginių reikalavimų Lietuvoje pradedantys veikti teismo rūmai.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min