Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sniego skulptoriams nosį nušluostė moksleiviai

Moksleivių sukurtas sniego drakonas
Aliaus Koroliovo nuotr. / Moksleivių sukurtas sniego drakonas
Šaltinis: 15min
0
A A

Planai, jog Rotušės aikštėje iškils sniego pilis, liko neįgyvendinti. Šeštadienį pagrindinėje miesto aikštėje nesimatė nei vadovauti darbams ketinusių sniego skulptorių, nei į tokią pramogą įsitraukti kviestų kauniečių.

Paaiškinti, kodėl žadėtas renginys neįvyko, negalėjo net informaciją apie jį platinęs Senamiesčio verslininkas Ąžuolas Gaižutis. Paklaustas, kodėl šeštadienį Rotušės aikštė buvo tuščia, jis miglokai kalbėjo, kad „galbūt dar kažkas vyks“. Tačiau nei šeštadienį, nei sekmadienį iš sniego kuriančių žmonių aikštėje nebuvo. Tebestūksojo tik šilumos jau kiek „apkramtytas“ prieš mėnesį skulptorių Kęstučio Lanausko, Mindaugo Jurėno ir Tomo Petreikio sukurtas sniego labirintas, kurį pamėgę vaikai pavertė žaidimų kalneliu.

Naujus sniego kūrinius planavę sukurti skulptoriai tikino laukę tinkamo oro. Šį savaitgalį jos buvo labai palankios. Tuo įsitikinti buvo galima visai šalia Rotušės aikštės. Šeštadienį ryte Ryšių istorijos muziejaus kiemelyje būrys Kauno apskrities dailės gimnazijos moksleivių su savo mokytojomis Daiva Šlajiene ir Ramune Staškevičiūte iš čia esančio sniego kalno sukūrė didžiulį drakoną. Įspūdingai atrodantis kūrinys gimė per 3 valandas ir dabar pasitinka kiekvieną, ateinantį į muziejų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min