Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Sodra“ randa pinigų naujai telekomunikacijos įrangai pirkti

Mobilusis telefonas
Eriko Ovčarenko/dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Mobilusis telefonas
Šaltinis: 15min
0
A A

Deficitiniame „Sodros“ biudžete vis atsiranda šimtai tūkstančių litų naujai įrangai ir kitiems pirkiniams.

Pernai vasarą Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba paskelbė konkursą įsigyti naujos telekomunikacinės įrangos už bemaž pusę milijono litų. Konkurso pabaigos diena buvo kelis kartus nukelta, nes jame dalyvaujančioms bendrovėms vis kildavo įvairių klausimų dėl kai kurių sąlygų, rašo „Vilniaus diena“.

„Pirkimas buvo kelis kartus atidėtas, nes buvo gauta daugiau kaip dešimt susidomėjusių įmonių paklausimų“, – paaiškino „Sodros“ atstovas Tomas Cepelevskis.

Konkurso sąlygose nurodoma, kad „Sodra“ pageidauja įsigyti 12 telefonų stotelių su papildomomis priežiūros paslaugomis.

„Šiam pirkiniui buvo numatyta išleisti iki 450 tūkst. litų“, – informavo T.Cepelevskis. Anot jo, pirkimas iš anksto planuotas ir būtinas. 

Portalas 15min.lt apie šį „Sodros“ pirkinį rašė dar 2009 m. gruodį. „Aš dirbu „Sodroje“. Gruodžio 24 dieną 10.30 val. bus atplėšti telekomunikacijos įrangos pirkimo konkurso vokai, o tai reiškia milžiniškas išlaidas ir dar didesnį „Sodros“ biudžeto deficitą. Spėkite, už kieno pinigus bus perkama ta įranga? Tikiuosi, kad suprasite, jog nenoriu prisistatyti. Ir taip neaišku, ar ilgai dar dirbsime, nes kolegos jau atleidžiami“, – toks laiškas pasiekė 15min.lt redakciją Kūčių išvakarėse. 

15min.lt tąkart rašė, kad „Sodros“ valdyba nusprendė atnaujinti telekomunikacijos įrangą – perka 12 skaitmeninių telefonų stotelių „Sodros“ teritoriniams skyriams, taip pat stotelių montavimo, įdiegimo ir prijungimo prie darbo vietų paslaugas. Stotelėms keliami tokie reikalavimai: jos turi veikti „Windows“ operacinės sistemos aplinkoje, sukaupti ne mažiau kaip 100 tūkst. telefoninio pokalbio įrašų ir panašiai.

Kartu perkami skaitmeniniai telefonai, kurie būtinai turi turėti skystųjų kristalų ekraną numeriui rodyti, būti to paties gamintojo, kaip ir stotelė, turi turėti mygtukinę numerio rinkimo klaviatūrą, veikti ne mažiau kaip 800 metrų nuo stotelės, turi turėti funkcinius programuojamus mygtukus,  kalbos pasirinkimo galimybę (anglų kalbos – būtinai), žinutės šviesos indikatorių ir t. t. Iš viso planuojama įsigyti 32 tokius aparatus. 

Temos Sodra
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min