Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2020 10 02, 11:26

Spalio 11-ąją vyks Seimo rinkimai: ar jau padarėte savo namų darbus?

Spalio 11-ąją vyksiantys Seimo rinkimai – proga išreikšti savo valią ir išrinkti tuos kandidatus, kurie geriausiai atstovaus mūsų interesus ir idėjas ateinančius ketverius metus.
Seimo rinkimai 2020
Seimo rinkimai 2020 / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) skelbia, jog šiuose rinkimuose užregistruoti 1755 kandidatai. Lyginant su 2016 m., šiemet į Seimą kandidatuoja 339-ais asmenimis daugiau. Prieš ketverius metus VRK buvo užsiregistravę 1416 kandidatų.

Vienmandatėse apygardose, kurių yra 71, šiemet Seimo rinkimuose rinkėjų palankumo sieks 758 asmenys.

Politologai akcentuoja, jog ir balsuoti besiruošiantiems rinkėjams būtina atlikti "namų darbus", kurių svarbiausias – pasidomėti savo rinkimų apygardoje kandidatuojančiais asmenimis, ypač tais, kurie į politiką žengs pirmą kartą ir viešumoje mažiau žinomi nei, pavyzdžiui, anksčiau Seime jau dirbę tautos atstovai.

Išsiaiškinti jų pažiūras, moralines nuostatas, politines idėjas, turtinę padėtį bei nuveiktus darbus galima užsukę į VRK interneto puslapį - čia.

VRK debatai specialioje 15min rubrikoje

Taip pat kviečiame užsukti į skiltį „VRK debatai“, kurioje jums patogiu metu galite peržiūrėti jūsų vienmandatės apylinkės kandidatų debatų vaizdo įrašą.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Inicijuotas turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min