Dabar populiaru
Tiesiogiai
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2019 03 29, 18:34

Specialus 15min podkastas „Mes ne prieš, bet...“: naujas pilkasis R.Karbauskio kardinolas L.Kontrimas

Penktadienio vakarą – specialus 15min podkastas „Mes ne prieš, bet...“ su viešųjų ryšių specialistu Linu Kontrimu, kuris netikėtai tapo trečiuoju Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) kandidatų į Europos Parlamentą sąrašo numeriu ir rinkimų štabo vadovu. Kas šis žmogus ir kaip jis atsidūrė greta LVŽS lyderio Ramūno Karbauskio?

Pirmuoju sąraše įrašytas vienas LVŽS lyderių europarlamentaras Bronis Ropė, antruoju – kviestinė žvaigždė legendinis krepšininkas Šarūnas Marčiulionis, o trečiuoju – 50 metų L.Kontrimas, kuris, be to, ėmėsi ir vadovauti visai rinkimų kampanijai.

L.Kontrimas per kryžminę apklausą žurnalistams Ginui Dabašinskui ir Raimundui Celencevičiui atskleidė, kad jį pakvietė pats R.Karbauskis. Specialiame podkaste L.Kontrimas pasakoja: kaip jis atsidūrė greta LVŽS lyderio; kas nutiko 2017 m. liepą, kai po žurnalistų bandymo nušviesti slaptą tuomečių Seimo narių Gretos Kildišienės, Ramūno Karbauskio bei viešųjų ryšių ekspertų susitikimą L.Kontrimas susikirto su žurnalistais ir po to paliko kultūros ministrės patarėjos postą; kokį jis mato R.Karbauskį; ką galvoja apie šalies politikos virtuvę; kas iš tiesų yra LVŽS ir kitus įdomius dalykus.

Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Linas Kontrimas
Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Linas Kontrimas

Podkasto „Mes ne prieš, bet...“ kūrėjai – 15min vyr. redaktorius R.Celencevičius ir žinomas radijo bei televizijos laidų vedėjas, Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Informacijos analitikos skyriaus vadovas Ginas Dabašinskas.

15min podkastas „Mes ne prieš, bet...“ transliuojamas kiekvieną darbo dienos vakarą. Jame R.Celencevičius ir G.Dabašinskas aptaria svarbiausius dienos įvykius, skandalus bei prognozuoja, kas nutiks rytoj. Ir rimtai, ir pajuokaudami.

Klausykite mūsų kiekvienos darbo dienos vakarą per portalą 15min ir naują audioplatformą 15min Klausyk. Kviečiame „Apple“ ir „Android“vartotojus atsisiųsti programėlę!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min