Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sportuoti – į parką

Lauko treniruokliai patinka ne tik jaunimui.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Pirmieji išmėginti naujuosius lauko treniruoklius gali Dainavos mikrorajono gyventojai.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Kauniečiai, mėgstantys sportuoti ne sporto klube, bet lauke, nuo šiol tai galės daryti patogiau – trijuose miesto parkuose baigiami įrengti lauko treniruokliai. Ateityje žadama tokius pat įkurdinti ir kitose miesto viešosiose erdvėse.

Dainavoje esančiame Draugystės parke keletas skirtingų lauko treniruoklių pastatyti prieš gerą savaitę, todėl kai kurie vietos gyventojai jau spėjo juos išbandyti. Kiti tai galės padaryti šiandien, parke vyksiančios sporto šventės metu.

Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Pirmieji išmėginti naujuosius lauko treniruoklius gali Dainavos mikrorajono gyventojai.
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Pirmieji išmėginti naujuosius lauko treniruoklius gali Dainavos mikrorajono gyventojai.

Pasak Dainavos seniūno Alvydo Malinausko, žmonių susidomėjimas rodo, kad idėja gausiai lankomame seniūnijos parke pastatyti treniruoklius buvo tinkama.

„Pradžioje juos ketinome pastatyti kitoje vietoje – prie krepšinio aikštelės. Tačiau sužinoję, kad dauguma jų skirta ne jaunimui, o vyresnio amžiaus žmonėms, nutarėme juos įrengti kitur – prie pėsčiųjų takų“, – pasakojo seniūnas.

Paklaustas, ar nesibaimina, kad neįprasti įrenginiai sudomins ne tik jais treniruotis norinčius seniūnijos gyventojus, bet ir vandalus, seniūnas buvo kategoriškas: „Jokių apsaugų nebus, patrulių parke taip pat daugiau nedirbs. Gyventojams pasakiau: jei treniruokliai bus sugadinti ar nuversti, tai padarys ne kas kitas, o mūsų pačių vaikai. Manau, kad žmonės supratingi. Be to, treniruokliai padaryti iš „antivandališkų“ medžiagų, todėl nėra taip paprastai nuniokojami“, – teigė A.Malinauskas.

150 tūkst. litų – tiek skirta įsigyti ir pastatyti lauko treniruoklius trijuose Kauno miesto viešosiose erdvėse – Draugystės, Kalniečių ir Šilainių parkuose. Ateityje ketinama treniruoklius įkurdinti ir kitose miesto seniūnijose.

Bus ir kituose parkuose

Artimiausiu metu lauko treniruokliai atsiras ir Kalniečių bei Šilainių (viešoji erdvė tarp Baltų prospekto ir Baltijos gatvės – aut. past.) parkuose. Vėliau planuojama panašius treniruoklius pastatyti ir kitose miesto seniūnijose, jų parinktose viešosiose erdvėse.

Kauniečių pramogas gryname ore mieste skatinantys įrengimai – miesto verslininkų idėja. Pasak Kauno miesto savivaldybės Kūno kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojo Alberto Palaimos, miesto merui pateiktą pasiūlymą įgyvendinti pavyko laimingo atsitiktinumo dėka: į savivaldybės Sveikatos skyriaus skelbtus du neatsiliepus nė vienam kandidatui, liko valstybės skirtų lėšų. Tuomet ir nuspręsta už šiuos pinigus įsigyti tris lauko treniruoklių komplektus ir juos įrengti trijose miesto seniūnijose. „Trys komplektai ir jų įrengimas kainavo 150 tūkst. Lt“, – sakė A.Palaima.

Sporto šventė

Šiandien Draugystės parke bus oficialiai pristatyti naujieji lauko treniruokliai. Ta proga parke nuo 14 iki 18 val. vyks šventė „Sportuoja Dainava“. Jos metu vyks įvairios sportinės rungtys: visi norintys galės išmėginti jėgas krepšinio aikštelėje, futbolo, smiginio, stalo teniso, kvadrato varžybose ar estafečių rungtyse.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min